Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

jeziva je. bas sam krenula da je okacim, sad sam je vdijela na tv-u. i onaj nedostatak pozadinskih zvukova, :isuse:, pored svih ostalih lososti
Ja sam mislila da iritira samo mene. Da li je ovo dobra imitacija ili nešto drugo, znam da ovakve žene nisu retka pojava. Koga su nameračili da motivišu da pohrli u Rajfajzen?
Link to comment

Ana je tu 'ladna kucka koja ne veruje muzu i dosla je licno da proveri te neverovatno dobre uslove.Muz je slina koja se plasi zene, banke i zivota. Scena sa onim bacanjem sakoa i igranjem u tisini banke je neprijatno jadna.Tu je banka koja na svaku zelju recituje "Moze"Kada sve saberes, prelazices na drugu stranu ulice uvek kada vidis znak Raifaisen. Ja sam kratko vreme radio za njih i oni nemaju jasnu ideju sta zele i kako da reklamiraju proizvod. Imaju neku tamo menadjerku (da ne spominjem imena ovde) koja zivi svoj zivot uspesne zene sa velikom platom i koja ponudjene koncepte (od strane agencija) meri bukvalno po sistemu "ovo mi je slatko, ovo nije".Takodje, ima svog omiljenog frilens dizajnera sa kojim cesto zaobilazi agencije te ocigledno nedostaje strategije i logike u kampanjama RF banke.I jos jedna, najbitnija stvar: ona je duzna da napravi brif agenciji za svaki novi projekat, ali mi za tih nekoliko meseci koliko smo radili RF nikada nismo dobili ni jedan jedini pismeni brif - zena je uvek u telefon ispricala svoje zelje i tu je brifu bio kraj.

Edited by CowBoy
Link to comment

takve su im reklame, smeće neopevano. pogotovu ova poslednja s ex bračnim parom, likovi i djene-djene, ali celokupna izvedba je za sedi jedan. od tih tkz. bankarskih reklama rekoh već da mi se svidela za CA i par poslednjih za Komercijalnu banku, sa tipom koji se skriva i onim mladim bračnim parom što žive sa xy članova porodice u istom stanu.nekako kod banaka, mi nije primarno bitna poruka koju šalju, svaka se svodi na isto, mi smo jako slatki i daćemo vam novaca koliko tražite, ali posle.....pre mislim da bi morali da u nizu reklamnih kampanja polako menjaju sliku o sebi, naravno reklama je samo jedan korak u tom procesu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ove pevljive reklame za uloške koje veličaju moć upijanja, nelepljivost, svežinu i veselje... :isuse:
strava me hvata, sta li je sledece :o
Link to comment
strava me hvata, sta li je sledece :o
Neki rijaliti npr "7 Dana u mesecu" gde se učesnici takmiče u najbržoj i najlepšoj tehnici zamene isitih.A mogli bi se prebaciti i na "društveno odgovoran rad" pa recimo sledeći put u poplavljena područja poslati ugroženima pakete uložaka da pokupe vodu iz podrumskih prostorija... Ne sumnjam u kreativnost...
Link to comment
Neke zene misle da je ovo uvredljivo (reklama ne znam za sta je tacno, a figurira pro surferka koja, doduse, ne surfuje.) Sta vi (Syme) mislite?http://youtu.be/GCji6TiJjbE
:lol:Nisam dotični, ali ja mislim da imamo problem. Ovu ženu posmatrOva žena se posmatra kao objekat u socijalno-materijalnom okruženju više srednje klase i hobističkog pristupa životu, nedostupnog širim slojevima.
Link to comment

Ja bih imala zamerku jedino ako ne postoji ekvivalentna reklama sa muskarcem surferom u glavnoj ulozi :PKoliko shvatih iz vidjenog, a bez tona, ovo je reklama za neki surferski eventTM gde su Roxy i HTC glavni sponzori

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...