Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

188960_519509761434761_678118395_n.jpg
trenutno je izložba u poodrumu, kod konja gde se izlažu reklame iz časopisa ekonomska politika od jedno '68-'80ovaj print visi tamoa NIS je za svoje korporativne kalendare za 2013. odabro upravo taj motiv
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

nekako je zavladala moda u poslednjih nekoliko godina, od masovnog ulazka kamera visoke rezolucije, desaturisane i, ili, monohromatske fotografije u video uradcima. ovo je posle dugo vremena reklama sa normalnom fotografijom i kao takva mi je zapala za oko. noć izgleda kao što bob zapoveda, kao da su je uslikali u tehnikoloru, za razliku od reklame sa mićanovićem ili jedne druge, mislim iste banke sa crno-belom fotkom i u svakom kadru žutim momentom u vidu fascikle, šifonjera ili kravate službenika banke.

naravno u ovu modu ne ulaze reklame hrane ili raznoraznih špecija koje bi zbog prirode oglašavanog proizvoda izazvale suprotan učinak

Link to comment
nekako je zavladala moda u poslednjih nekoliko godina, od masovnog ulazka kamera visoke rezolucije, desaturisane i, ili, monohromatske fotografije u video uradcima. ovo je posle dugo vremena reklama sa normalnom fotografijom i kao takva mi je zapala za oko. noć izgleda kao što bob zapoveda, kao da su je uslikali u tehnikoloru, za razliku od reklame sa mićanovićem ili jedne druge, mislim iste banke sa crno-belom fotkom i u svakom kadru žutim momentom u vidu fascikle, šifonjera ili kravate službenika banke.naravno u ovu modu ne ulaze reklame hrane ili raznoraznih špecija koje bi zbog prirode oglašavanog proizvoda izazvale suprotan učinak
To je ta analiza 1 skolovanog profesionalca...BTW slazem se potpuno. mene nervira do jaja onaj stimung recimo VIP reklama.Da je haj-ki kako bog zapoveda ajde de ali ono mi isprano.Voleo bih da vidim reklamu gde je tonalitet ko da je radjeno "cevnim kamerama"....
Link to comment
mislim da je ona "koca tamanica" najidiJockija reklama poslednjih godina
to sam i ja pomislio, ali mi je onda palo na pamet da je možda primerena nekom ciljanom segmentu i da možda i nije toliko idiotska koliko se meni čini.najveći problem su šuplji džepovi ? - nema problema, stavi nešto u njih :blink::ph34r:
Link to comment
mislio sam da neću videti simpatičnu reklamu za banku, nova za credi agricole sa temom iz alo alo mi se dojmila. doduše nisam je slušao više onako vizuelno
I meni se dopada (najzad) normalna fotografija. I dobar kasting, too.Ne dopada mi se zaverenicki koncept koji banci svakako ne odgovara. Ne mozes verovati nekome iz pokreta otpora, jelte :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
Kako god, klijent deluje prestravljeno. Mislim da to nije dobra poruka. A da je simpaticno, jeste
naidjoh na reklamu konacno. slazem se.mada, nepogresivo vezem reklamu za kredi agrikol, pa kao podsjecajuca nimalo nije losa. inace imam problem da upamtim koja je cija bankarska reklama.
Link to comment

Valjda zato sto svi barataju istim emocijama i nude iste usluge/proizvode. Evo ova je na primer odskocila od drugih, sad mozemo to da hvalimo ili kritikujemo - u svakom slucaju zapamcena je.

Link to comment

Radim nesto i cujem nabrajanje:Jogurt kravica 1kg toliko i toliko..Jesam li ja nesto prespavao pa su ukinuli merenje litrima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...