Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

..."LCF mafija" na zidu i krenuli dalje.
Acronym DefinitionLCF LuciferLCF Low Cycle FatigueLCF Large Cargo Freighter (Boeing 747-400)LCF Low Cab Forward (Ford)LCF Location ConfirmLCF La Cañada Flintridge (California)LCF Launch Control Facility (USAF Minuteman missile)LCF Living Classrooms FoundationLCF Landing Craft Flak (Royal Navy WWII tank landing craft)LCF Latent Cancer FatalitiesLCF Lemur Conservation FoundationLCF Lightweight Client Framework (IBM's Tivoli)LCF Luchtverdedigings- en Commandofregat (Royal Netherlands Navy Air Defence and Command Frigate)LCF Left-Center Field (baseball)LCF Lutheran Community FoundationLCF Longitudinal Center of Flotation (naval architecture)LCF Lighthouse Central Florida (Orlando, FL)LCF Librarians' Christian Fellowship (UK)LCF Lakeland Correctional Facility (Michigan Department of Corrections)LCF Look-Cool FactorLCF Lowest Common FactorLCF Log Control FunctionLCF Least Common Factor (mathematics)LCF Learning Content FormatLCF Lebanese Chess FederationLCF Local Currency Fare (airfare construction)LCF License Collection FileLCF Location ConfirmedLCF Local Community Factbookcenim da su dva boldovana resenja najrealnija.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Dobermani su majka za ovakve stvari. U zemlji u kojoj niko ne odgovara ni za koga mozes vrlo lako da se izvuces na to da ne znas "sta im je bilo" a i klinci nisu citali znak "opasan pas". Milinka.

Edited by Shan Jan
Link to comment
A dobermani bi se preko nedelje, kad Djordje nije tu, sami setali i kuvali rucak u vikendici.
Ima onih aparata sto svaki dan izbace dnevnu porciju hrane, neki tako ostave kucne ljubimce i nedelju dana.Samo je bedak ako u medjuvemenu nestane struje.
Link to comment
Što će obezbediti da čuvaju vikendicu dok gazda nije tu.
vish nisam o tome mislio. hm... pa onda ostaje da nadjete nekog cicu da hrani slatke kucice po vikendicama.
Link to comment
I, šta bi sa pištoljem? Da pobiješ govna i gotova stvar?Slažem se da bi svet bio mnogo lepše mesto bez takvog ološa, ali vredi li to robijanja? Pri tome mislim i na zatvor i na to da bi do kraja života imao ubistvo na savesti.A i ne vidim kako bi pištoljem zaštitio vikendicu. Bolje uloži u neke dobermane.
naravno da neću da se uvaljujem u to. ne trebaju mi ni dobermani. vodim tri kuje (špicu pozajmim od pejsija ili mi je on kadkad uvali) kad idem na duže od dva dana. ali, čovek od koga sam pazario kuću je bio prikucao pištoljem za stolicu tipa koga je zatekao u provali. i držao ga tako dok policija nije došla.nije poenta u tome. mada može da se izrodi u divlji zapad sa stavom čarltona hestona pa da eskalira. imam poziv za utorak da prisustujem glavnom pretresu u ljigu. javiću vam kakva je presuda. da li je momak žrtva tranzicije, sankcija, SEKE, frustracije što ga odjebavaju aranđelovačke sponzoruše. pa sud zbog mladosti ima razumevanja. ili će dripac da odrobija i usput nauči najstariji zanat, barabski. i, da li će da bude namireno 2 miliona štete. i mojih 7000, insistiram.jednom ranije sam napisao da bi dobro bilo da za sva sranja koja naprave mlađi od 21 kaznu odrobijju roditelji. bilo bi manje onog "ulica ga vaspitava".PS: u vukojebini sam ove godine proveo 150 dana. prijavite se za roštiljanje od proleća. može na PM. ima tamo i gicka i ruha. Edited by djordje geprat
Link to comment
A dobermani bi se preko nedelje, kad Djordje nije tu, sami setali i kuvali rucak u vikendici.
A pištolj bi preko nedelje, kad Djordje nije tu, sam nišanio i opaljivao u potencijalne pljačkaša.Od pištolja može da bude samo velike štete, i za pljačkaše i za onog ko ga drži u ruci. Dobermani mogu da odvrate, pa i ako ipak dodje do pokušaja upada na posed retko (nikad?) ubijaju. A naravno da problem hranjenja preko nedelje može da se reši, povremeni obilazak od strane nekog iz komšiluka i tako... A nije ni loše da budu malo izgladneli. :wicked:
Link to comment
A pištolj bi preko nedelje, kad Djordje nije tu, sam nišanio i opaljivao u potencijalne pljačkaša.Od pištolja može da bude samo velike štete, i za pljačkaše i za onog ko ga drži u ruci. Dobermani mogu da odvrate, pa i ako ipak dodje do pokušaja upada na posed retko (nikad?) ubijaju. A naravno da problem hranjenja preko nedelje može da se reši, povremeni obilazak od strane nekog iz komšiluka i tako... A nije ni loše da budu malo izgladneli. :wicked:
mala napomena: plac ima 200 metara ograde. izgladneli dobermani bi iskopali rupu, razleteli se po pašnjacima, zaklali nešto i onda bi ja bio pokojni. NE DOLAZI U OBZIR.kuje su zamena za pištolj. seljaci se useru od straha od njih kada mi dolaze u posetu.ponavljam: problem je gnevna generacija. najebaće od nekog pištoljski raspoloženog.
Link to comment
Dobermani su majka za ovakve stvari. U zemlji u kojoj niko ne odgovara ni za koga mozes vrlo lako da se izvuces na to da ne znas "sta im je bilo" a i klinci nisu citali znak "opasan pas". Milinka.
Nekoliko stvari u vikendici vredi necijeg zivota? Ili samo trazis povod da budes krvolocan?
Link to comment

Dvoje su se tako smuvali. U vikendici.Nisu oni izgubljena generacija, vec bezobrazna, zadrigla decurlija koju izdrzavaju roditelji, dok oni hip hopuju po podrumima pretvarajuci se da zive u getu.Batina je iz raja izasla. I za njih i roditelje im sto su decu pretvorili u idiote.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...