Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

A onda se tvoja ekipa pokupila i vratila u US and A a vi ostali ovde upisani od srece sto se sacuvalo Kosovo paljenjem fasade ambasade. Nema sta, ucinkovito po sve nas. Doduse, kosovski zavet je predat naprednoj omladini u amanet (reko Vostunica) al' ko je ovde omladinu bilo sta pitao.
ti ne umes da citas. mislim, nisi nista razumeo. samo tupis jedan isti post, jebote.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

ti ne umes da citas. mislim, nisi nista razumeo. samo tupis jedan isti post, jebote.
Sta cu, ne razumem ti se ja u te price da je cica Draza heroj a Tito najveci zlotvor, ko sto se danas prezentuje naprednoj omladini. Od sve vaseg antikomunistickog antifasizma nije imao ko da ode u Auschwiz da oda postu zrtvama.Ima li pilota u avionu?
Link to comment
Sta cu, ne razumem ti se ja u te price da je cica Draza heroj a Tito najveci zlotvor, ko sto se danas prezentuje naprednoj omladini. Od sve vaseg antikomunistickog antifasizma nije imao ko da ode u Auschwiz da oda postu zrtvama.Ima li pilota u avionu?
ne razumes jer si razvaljivao na tito-revolucija-mir natjecajima. pojma nemam sta oces da kazes recenicom #2.
Link to comment
ne razumes jer si razvaljivao na tito-revolucija-mir natjecajima. pojma nemam sta oces da kazes recenicom #2.
Ma kakvi, nisam bio ni naucni ni sportski tip ali mi bile zanimljive sve te bele carapice, plave suknjice, bele kosuljice i titovke.Recenica #2 ima veze s recenicom #3 u smislu da se danasnji slobodari toliko stide svoje antifa tradicije da im se bas na taj dan pokvario avion, nije bilo slobodnih letova i tome slicno. Posle smo dobili objasnjenje od ministra Bubala u jednoj emisiji da je doslo vreme da moramo da ustanemo iz postovanja kad se pomene Nedicevo ime.Ponesto sam procitao i kako se fino edukuju omladinci iz Ljusicevih udzbenika istorije. Ma, milina...
Link to comment

O uzorima pricamo sve vreme.Ovi danasnji slobodari ne mogu ni 2 pesmice za decu da naprave da im udju u usi, pevaju se pesme deci jos iz "onog" vremena. To tebi nista ne govori?

Edited by melankolic
Link to comment

ja cu da iskrititujem [kako to bog zapoveda, ter carski valja i trebuje] marka vidojkovica, a vi vidite sta cete s moderiranjem...1. stil pisanja mu je neujednacen i prepotencirana anafora ide na zivce...2. diskrepanca terminologije je dozlabogaplodnostipapuanskoghulaplemena iritantna...3. bombasticna fucktografija koja nema nikakvog partikularnog znacaja jos jedan je od dokaza da to shkarabalo pojma nema o cemu pise...4. nedvojbena potvrda tocke 3. jeste komparativna socio-psiholoska nebuloznost napisanog, te neutemeljena konsekventnost, samonjemujasna&ocita, koju tako lakonski sipa neukoj publici ko u zdjelicu macetu mljeko s lozovacom i gleda kako pijano tetura po kuci, baulja u bunilo jeftinog alkohola i delimicno obranog produkta sise obicne, domace stoke...

Link to comment
O uzorima pricamo sve vreme.Ovi danasnji slobodari ne mogu ni 2 pesmice za decu da naprave da im udju u usi, pevaju se pesme deci jos iz "onog" vremena. To tebi nista ne govori?
iz kog vremena, kakve pesmice, ko peva, koji uzori? najjaci si, haha. neunistiv u mlacenju prazne slame - bravo!
Link to comment
savršeno. a kao highlight i poAnta navijačkog bivstvovanja:
Da je advokatima ratnih zločinaca moja pamet, oni bi u naše heroje u Haagu branili kao pripadnike subkulture nogometnih navijača. Da je Glavaš malo inteligentniji, ne bi se u sudnici glupirao odjeven u slavonsku narodnu nošnju, već u dresu Dina Drpića, s Dinamovim šalom.
Link to comment

jas nekako mislio da je highlight navijackoga bivanja lege'darni citat: "i mi ga gazimo i shutiramo dok lezi, a on nece da pusti zastavu...missim, stvarno lep gest"

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ово ће бити поприлично интересантан случај, пошто ће син угледног приватника, мецене и својеврсног селебритија, поред покушаја убиства, бити оптужен и за изазивање националне мржње. Да напоменем да је јуниор већ одраније био познат по акцидентном понашању, међутим, по речима познаника позорника, никад није прошло више од 10 минута а да бабо није "средио ситуацију" и пуштио разулареног јуношу назад на улицу да прави зијана.

TATIN KASAPINSlobodan Đorđević, sin poznatog srpskog biznismena Vojina, osumnjičen za pokušaj ubistva Atile K. i još jednog mladića.SUBOTICA - U nedelju, 20. aprila, po podne istražni sudija subotičkog Okružnog suda odredio je pritvor od mesec dana Slobodanu Đorđeviću (19) i Luki T. (18), obojici iz Subotice, za koje se sumnja da su izvršili krivično delo pokušaja ubistva i izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.Kako nezvanično saznajemo, Slobodan je sin poznatog srpskog biznismena Vojina Đorđevića. Pritvor je osumnjičenima određen zbog, kako piše u saopštenju Okružnog suda, ?postojanja mogućnosti da bi isti na slobodi ometali postupak uticajem na svedoke, koje je tokom postupka neophodno saslušati?.U noći između petka i subote verbalno su se, a potom i fizički, sukobili Atila K. (21) i M. M. (17) s jedne i Slobodan Đorđević (19) i Luka T. (18) s druge strane, u najužem centru grada, ispred robne kuće ?Maksi?. Do sukoba je došlo kada su Slobodan i Luka, koji su bili pijani, počeli da dobacuju devojci u društvu Atile K. i M. M., a nakon razmene psovki i fizički su nasrnuli na njih. Atila K. je pokušao da zaštiti devojku od pijanih mladića i uboden je nožem u stomak.Patrola policije je čula vrisku i galamu i brzo je intervenisala. Luka T. je priveden, a Slobodan Đorđević je pobegao. Hitna pomoć je brzo stigla, Atila K. je smešten u bolnicu, operisan je i nalazi se van životne opasnosti.Đorđević je ubrzo uhvaćen i priveden, a Vojin Đorđević je, kako pouzdano saznajemo, nedelju pre podne proveo ispred subotičke policijske stanice Centar 1, gde se nalazi i zatvor, pokušavajući da pomogne sinu preko svojih veza i prijatelja.Povodom subotnjeg incidenta brže-bolje su se oglasili političari. Predsednik SVM Ištvan Pastor zatražio je da policija utvrdi da li sukob mladića ima nacionalnu pozadinu, a u nedelju je u bolnici razgovarao sa roditeljima povređenog Atile. Mladića je u nedelju obišao i Oliver Dulić, predsednik Skupštine Srbije.ĐORĐEVIĆ I U SUKOBU MARINACA I GROBARAU policiji su nam rekli da će istraga biti proširena i na ubistvo u subotičkoj Medicinskoj školi 1. aprila, kada je stradao sedamnaestogodišnji učenik Momir M. Njega je izbo vršnjak za vreme školskog odmora, operisan je u Subotici, a zatim prebačen u beogradski Klinički centar, gde su se lekari dve nedelje borili za njegov život, ali je na kraju podlegao povredama.Učenik Hemijsko-tehnološke škole O. O., koji je Momira ubo u stomak, pripadao je Marincima (navijači subotičkog Spartaka), dok je preminuli pripadao Grobarima (navijač Partizana), što je i bio motiv sukoba. Tuče između navijača postale su česte, a u jednoj od navijačkih grupa bio je i Slobodan Đorđević, što povezuje ova dva slučaja.

Link to comment

Danas je u osnovnoj školi u kojoj radi moj brat održana vanredna sednica nastavničkog veća.Tri klinca, navijači partizana pretukla su jednog dečaka, zvezdaša. Toliko su ga tukli da se mali zamalo ugušio.što će reći da su oni izveštaje nedavnog događaja shvatili afirmativno!?! :unsure: A od dežurnih profesora slaba vajda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...