Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Nemate pojma Boško-san.

 

edit, vini, ne zezaj ni ti, ovi filozofi jednostavno promase cijeli fudbal, nije dakle problem sto su filozofi nego sto fulaju poentu koju su sami sebi zacrtali

 

Ne znam, ja sam tamo pročitao samo onih prvih par koji su u formi nekakvog intervjua, tu ne vidim kakvu su poentu sebi zacrtali pa da mogu da promaše, osim ako misliš na autentičnost. Jedino zacrtano je onaj polušaljivi manifest gde se deklarišu ljudima koji bi da biju a ne znaju koga, i bore se mudima i konceptima umesto željama :lol: To je meni dovoljno da ne očekujem nikakav smisleni klasni aktivizam nego prosto niz nekakvih anegdota iz kojih neko možda može a niko ne mora da izvuče ikakvu "poentu".

Link to comment
  • 5 months later...

deca dizelasa

 

tesko, vecinski sigurno ne. ovo je 96/7 godiste, znaci roditelji su uglavnom rodjeni 60-tih. 

 

Pri tom ne vidim sta je toliko skandalozno na slikama. 

Link to comment

U čemu je problem sa fotkama i malo razuzdanim klincima poslednjeg školskog dana?

Mi, u Šapcu, smo tradicionalno išli na Stari grad da se napijemo i izazivali sablazan odrasle, ozbiljne populacije,

koja je to isto radila par godina ili decenija ranije.

Ne sećam se muzičkog repertoara, ali nisam sigurna da je bio mnogo bolji.

Link to comment

Cekaj jbt, ovo je tradicija??

 

E pa izvinjavam se, u mom selu smo se na kraju gimnazije opijali u kafani ispod lipe i u pauzama opsteg saljenja i slavlja recitovali Kavafija (ne zajebavam se). Secam se da su se i neki profesori pridruzili. Ali dobro, to je malogradjanstina™ :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment

Kauboj je beznadežno van tokova :(
 

U čemu je problem sa fotkama i malo razuzdanim klincima poslednjeg školskog dana?
Mi, u Šapcu, smo tradicionalno išli na Stari grad da se napijemo i izazivali sablazan odrasle, ozbiljne populacije,
koja je to isto radila par godina ili decenija ranije.
Ne sećam se muzičkog repertoara, ali nisam sigurna da je bio mnogo bolji.


O da, bili smo mortus pijani pre 10 ujutru već u dvorištu gimnazije, kako smo se doteturali do tvrđave i vratili kućama - nemam pojma.  :D

Link to comment

@Hamlet, zavrsio srednju 88me.

 

Ekatarina Velika, Haustor i ostali bili su jebeni meinstrim.

 

Razumem ja decu™, nemaju za sta da se uhvate i nije im lako. Ne razumem one kojima je ovo orgijanje (inace upadljivo liseno bilo kakvog koncepta) OK i normalno. 

 

Ovo je sve sem bunta, ovo je negacija bunta.

Edited by Caligula
Link to comment

ja sam tebra kauboje u četvrtoj gimnaziji na poslednji dan 4. razreda s flajkom vinjaka u ruci za koju sam užicko pare dan pre toga ispisao grafit s citatom pesme ju tu na zidu dok su okolo prskali trubači. već posle par godina me bio blam što sam citiro ju tu, ali mi srećom ostalo super sećanje kako kao ljuti korovac i mjetalac pevam s ekipom uz trubače pre nego što sam s istom flajkom vinjaua legao na travu ispred zbornice pa su me posle moji ortaci iz razreda dizelaši vodili kući pijanog.

 

hoću da kažem, s 18 godina si debil, ništa čudno, ništa novo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...