Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Indy & pontijak - Ne zna se koja je bolja. Long live black-and-white!
kada mi Majstorica fotografije to napise - za mene je to pohvala :) sto napisah i Indyju, vi ste naprosto sjajni, Minju da i ne pominjem a i ostale cije radove jako volim da vidim :) pored vas se osecam kao provincijski shuster :)u to ime, malo Zemuna od pre 2 nedelje (opet moje zagrdjivanje za saturacijom - nikako da naucim da radim u boji)img0593vi0.jpgBy pontijak Edited by Pontijak
Link to comment

ah, subota i dok svi uzivaju u prirodi ili gde vec, ja manijacim i kacim fotke :lol: jos jedan cist sken iz 1989, tehnika ista, bajat ORWO a ostalih detalja se ne secam :rolleyes: Oprtalj, Istra97va9.jpgBy pontijak

Link to comment
(opet moje zagrdjivanje za saturacijom - nikako da naucim da radim u boji)
Mislim da grešiš, to što je ekipa ovde prilično zaljubljena u c/b i nisko saturisane fotografije ne znači da nema onih koji vole i jake boje, a bogami ima i HDR lovers jeretika :blush: . Meni lično ove tvoje fotke izgledaju super.edit:U to ime jedan2300296909_f35eae41be.jpgvatreni auto Edited by micke
Link to comment

@Maxivida: kao krop neke Klimtove slike:) , odlicna fotografija.@Minja: mislim da nije dof, pre je dobro korisceni PS?

Edited by CowBoy
Link to comment
Mislim da grešiš, to što je ekipa ovde prilično zaljubljena u c/b i nisko saturisane fotografije ne znači da nema onih koji vole i jake boje, a bogami ima i HDR lovers jeretika :blush: . Meni lično ove tvoje fotke izgledaju super.edit:U to ime jedan2300296909_f35eae41be.jpgvatreni auto
hej, pa hvala na komentaru :)a autoooo, ajoooojjjj, hocu jedan takavvvv :) pih, konj mator a jos uvek imam neostvarene zelje :lol:
Link to comment
Ohoho, oživeo topik. :)
ova fotka Zivota je tako romanticno lepa :) prosto zamislih neku secesija vilu u kojoj si snimila ovu fotografiju :)i da, nista dirljivije nego ljubavne poruke koje klinci pisu po zidovima :) Dorcol, juce.img0717mk4.jpgBy pontijak
Link to comment

c/b varijanta iste kapijeimg0737ba5.jpgBy pontijak@Minja: koji oblaci! koja fotka! ja bih tamo u sreci i veselju popio litar Absoluta, pao u pateticno ushicenje prirodom i uzdahe o prolaznosti zivota i na kraju pao pijan na zemlju :lol:

Link to comment

I tata bi sine ali ne mozes se bas naroljat kad odes u setnju s klincem (sine aj' odi kopaj u pijesku dok se tata malo napije)P.S. ako se bolje pogleda, u centru slike se vidi mali, plavi kaput i kapa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...