Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Engleska crkva (Begijnhof - Amsterdam)
Ova dušu dala za HDR.
Aj malo ljudi za promjenu: me myself and I
Bio jedan ovakav sličan u X-files :wink:
evo sveze nesto :) zima ili jesen?
šta god da je bolje je nego ovaj zaleđeni Beograd.
Link to comment

Dobar dan dobri ljudi.Imam jedno pitanjce - flickr mi trazi pare za pro akaunt nakon 3 meseca gratis perioda posto mi prebacise albume sa yahoo-a.Da li vi koji imate flickr pro placate ili koristite jeftinu opciju sa ogranicenjima aplouda?I da ne bude da trolujem - fotke muza mi koji ima strpljenja za hvatanje ugla (ja samo pokazujem prstom sta mi izgleda lepo) :D 94602323dp9.jpg

Link to comment
Da li vi koji imate flickr pro placate ili koristite jeftinu opciju sa ogranicenjima aplouda?
placamoali npr, uzeh nekome skoro pro account kao gift, a oni i meni dodase jos 3 meseca na moj racun :))za 12 kinti godisnje vredi da se covek ne zeza sa ogranicenjima [ne samo upload, nego i setovi i kolekcije itd]
Link to comment
Aj malo ljudi za promjenu: me myself and I2166328977_b73512507e_b.jpg
kako me tvoje oci podsecaju na wes borlanda, mog ljubimca 216483.jpg. bas intezivna fotografija, svidja mi se. volela bih da vidim i druge opcije kropovonja. Edited by andjelija
Link to comment
placamoali npr, uzeh nekome skoro pro account kao gift, a oni i meni dodase jos 3 meseca na moj racun :))za 12 kinti godisnje vredi da se covek ne zeza sa ogranicenjima [ne samo upload, nego i setovi i kolekcije itd]
Rodjace iz unutrashnjosti, falavi :D To mi bedak, nemogucnos' kreiranja setova i kolekcija, posto potrosih 2 godine zivota u kreiranju i tagovanju istijeh.Wub.Njuca pod pahuljama39658408tc3.jpg
Link to comment
Skotska
Kako se tebi posrećilo u toj Škotskoj, kao da si bio na Mesecu.Evo jedna sušta suprotnost onog tvog portreta:)2163405239_8efe814878.jpgMaka Edited by micke
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...