Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

 

Lepa apstrakcija. Jeli ovo Pariz? Cini mi se zbog onog "tocka" u dubini odraza?

 

hvala na pohvali :) budimpesta je to, ispada da ce svaki evropski grad imati svoj tocak :D nego, ovo kod tebe je neka amerika? tako mi se cini zbog zgrade u refleksiji stakla, odlicna fotka, ciste, lepe linije u slavu stakla, celika i fasadnog kamena :thumbsup:

 

@mustang

 

:blush:

 

primam donacije za odela od haris tvida i lulu, kakav bih ja to bio holms bez rekvizita :lol:  inace video u radnju neki nicon df u nekom retro kucistu, procitao performanse aparata, ajoj, posle mnogo godina pozeleo sam veliki ozbiljan fotoaparat i samo dva sociva, jedno od 50 mm i jedno od 70-300 mm

 

@lo zingaro

 

auuu sjajne fotke ali druga i poslednja me odusevljavaju bas bas :Hail:

 

@nbg4ever i james machal 

 

:thumbsup:  za pariz

 

ljudi, toliko dobro radite da kada bi se napravila fotografska izlozba forumasa pa to bi bio velicanstven dogadjaj! pod uslovom da se ne zapodene neka diskusija o politici tokom otvaranja pa nastane picvajz :lolol:

Edited by Pontijak
Link to comment

koji je ovo fotosop filter koji si koristio za obradu hrama svetog save?

 

:Jova:

 

a sada ozbiljno: toliko ne umem a i ne volim da fotografisem ljude i odmah pomislih da bih rado isekao ljude u tvom kadru i onda bi bila bas lepa fotka :)

Edited by Pontijak
Link to comment

koji je ovo fotosop filter koji si koristio za obradu hrama svetog save?

 

:Jova:

 

a sada ozbiljno: toliko ne umem a i ne volim da fotografisem ljude i odmah pomislih da bih rado isekao ljude u tvom kadru i onda bi bila bas lepa fotka :)

 

Samo naprijed, eksperimentiši  :thumbsup:

 

ja inače imam trip da mi svaka fotka boluje i od simetrije i od čistoće pa sam namjerno ostavio ovu asimetrično i sa ljudovima, mada, priznajem da ni ja nisam preveliki ljubitelj istih na svojim fotkama :D

Link to comment

Samo naprijed, eksperimentiši  :thumbsup:

 

ja inače imam trip da mi svaka fotka boluje i od simetrije i od čistoće pa sam namjerno ostavio ovu asimetrično i sa ljudovima, mada, priznajem da ni ja nisam preveliki ljubitelj istih na svojim fotkama :D

 

bolje da secem glave u kadrovima nego da pod stare dane poludim i odem u sirju kao dzihadista :lolol:

 

evo

 

eC6OXR3_zpstpyhfamx.jpg

Link to comment

to je to

 

:thumbup:

 

hvala, ja mu tu dosao kao domar koji tera ljude iz objekta da ne kvare sliku :lolol:

 

a kada si mi vec dao dozvolu, kada sam vec oterao ljude onda sam obrisao boje pun entuzijazma kao gustav

 

eC6OXR3_zpsamlg0tds.jpg

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...