Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

lepo :) .

ukoliko te ne mrzi, napiši par reči o aljasci.

dopada mi se, a sasvim sam sigurna da neću skoro na tu stranu.

 

 

Priroda je ocaravajuce divlja, lokalna hrana je vrlo dobra, bazirana naravno na morskim specijalitetima, ali sa time treba paziti i pronaci restoran takvog tipa. Sigurno najbolja Ale piva koje sam u zivotu pio, u sve jednom mestu koje sam posetio postoji lokalna pivnica. Ljudi su definitivno drugaciji, nisu tipicni Jenkiji. Drzava Aljaska je sezonska, puno ljudi dodje da radi u 'toplim' mesecima, a tokom zime bezi u States, najvise Washington. Recimo Skagway, meni ultimativno najlepse mesto koje sam posetio prosle godine, a proputovao sam puno, dakle Skagway u zimskim mesecima nema ni 200 stanovnika, dok je u avgustu bilo preko 3000 ljudi - bez turista. Turisti upetostruce taj broj u sezoni. Ne znam da li sam rekao ista sto vec nisi znala, no svakako slobodno pitaj ako te nesto konkretnije zanima :)

 

Bora - Bora i Havaji -

 

dsc1588.jpg

 

dsc1745.jpg

 

img20141003154541.jpg

 

img20141013124423.jpg

Link to comment

kakva boja vode...sad mogu da umrem :))

 

sjajna fotka ona gore sa pticom

 

 

ako nije tajna cime se bavis da mozes da svrsljas po ovako ekskluzivnim mestima? i tata bi sine :)

Link to comment

kakva boja vode...sad mogu da umrem :))

 

sjajna fotka ona gore sa pticom

 

 

ako nije tajna cime se bavis da mozes da svrsljas po ovako ekskluzivnim mestima? i tata bi sine :)

 

Radim na kruzerima, fotografija mi je samo hobi.

 

 

Keksi sa kamerom. Sad kad otvori foldere™..

 

Nisam u toku, ali hint je da smaram?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...