Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

+1 za krop! meni je bez crepa mnogo efektnija. ono sto je sada u centru paznje, mnogo se bolje cita, tj. nekako je ugodjaj: "to je to!" sto se zbunja tice, skoro da pokriva jedan deo grada gde su ove tri munje, i tako dozvoljava desnom planu da se munje istaknu. dok levi deo obuhvata sasvim dovoljno grada i opet nekako naglasava tu usamljenu munju. daleko od toga da bi bilo lose da nema ni malo zbunja, ali ovako, buduci da ga ima, doprinelo je dinamici, uklapanju elemenata za kompoziciju.

Link to comment

meni je žbunje prljavština™. mislim da bi bila efektnija fotografija ukoliko ga ne bi bilo, a na njegovom mestu neke svetlije nijanse dovoljne bi bile fasade osvetljene uličnom rasvetom. 

1 holivud™

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jako dobro u kompoziciji ali u koloru haoticno.

 

Jab to neka dobra crno bela konverzija, onda bi se i gospoj'ca na vlaznom asfaltu bolje akcentovala

Link to comment

iskreno, meni je u boji bas super. mozda bi crno/bela jos vise naglasila haoticnost. ovako kada ima boje lakse se cita. za gospoj'cu se sladzem. bilo bi dobro da uopste nije bila u kadru, ako da, onda skroz na desnu stranu, gde je ovo suho.

 

@vasilijie, pitanje:

 

jel ovo cepas iz ruke ili sa stativa?

Link to comment

evo i cb

sredio sam je potpuno pijan, pa ako sam usro, doteracu sutra

 

 

es5x6G.jpg

 

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...