Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

ovo žbunje te jebe opasno, procunjaj i nadji neko mesto gde ga nema. ili ponesi merdevine.

inače opasna fotka

 

[off]kad je snimao eyes wide shut kjubrik je u predprodukciji angažovao neku svoju rodjaku da mu slika new york određene ulice. posle prvog gledanja(par meseci snimanja) je rekao da je sve to sranje i da mora sa sobom da nosi merdevine od 3m i sa te visine da slika. mučenica je sve fotke ponovila, ovog puta sa merdevina.[off]

Link to comment

Sto je fotografisala Njujork kad je snimano u Engleskoj?

 

Ima neka druga prica za Kjubrika i ovaj film. U preprodukciji je angazovan fotograf (profi) da fotografise kapije po Londonu. Napravio je ne znam koliko fotografije (velike kutije su u pitanju), a Kjubrik, koliko se secam, nije izabrao ni jednu od njih.

Link to comment

Sto je fotografisala Njujork kad je snimano u Engleskoj?

 

 

sniman je i u njuci dobar deo. ova trivija je iz nekog dokumentarca o kjubriku, mislim da je pričala njegova žena ili neko vrlo blizak

 

edit

iz korteksa izvlačim da su tražili lokaciju za onu šerbedžijinu prodavnicu kostima

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ovo žbunje te jebe opasno, procunjaj i nadji neko mesto gde ga nema. ili ponesi merdevine.

 

Da ponese merdevine kad udaraju gromovi? Da ostanemo bez Vase?

Link to comment

A drugačiji krop?

Inače divna slika, obožavam munje, danas u PA bile odlične, ali ja davno odustao od ideje da se sa ovim malim igračkama od aparata cimam.

Link to comment

Ja bih probao i drugačiji filter (prilikom razvijanja iz RAW-a). Možda bi zeleni filter napravio razliku.

ili žuto zeleni

:huh:

Link to comment

A drugačiji krop?

 

Не видим да би промена усева помогла... а сад кад видим обрезано, више ми се свиђа са црепом. Даје на дубини и угођају, више некако присуствујеш сцени. Без тога делује као да је снимано са јако безбедне удаљености.

Link to comment

а сад кад видим обрезано, више ми се свиђа са црепом. Даје на дубини и угођају, више некако присуствујеш сцени. Без тога делује као да је снимано са јако безбедне удаљености.

 

Eto ti sad, to je dobra poenta...

Dobro, imam dve verzije, pa ko kakvu voli, i jedna i druga mi se dopadaju.

 

Hvala svima na sugestijama, tako se uči. edit: možda imam još malo crepa u originalu...

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...