Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Uh da, jebo sam im kevu (sad na poslu, na solidnom monitoru, gledam sta sam uradio na mom LG sranju).Hvala momci na sugestijama, imam RAW originale, mogu da ih cifram kako hocu :)

Link to comment

E sto se tice PS-a i obrade - meni je najlogicnije da zatezem samo tamo gde je obrada u direktnoj vezi sa motivom koji je fotkan ili konceptom fotografije. Inace se trudim da (ponekad uz mnogo obrade :D ) izgleda sto prirodnije i realisticnije.I da odbranim Vasu ovde :P nezgodacija je sto su u kadru sve same slicne teksture + je rakija masteru dzemper kameleonski, pa se gube planovi.

Link to comment

vaso kako meriš svetlo?meni ova predposlednja vrhunska, samo da je sretnije kadrirana + si imao sreće da te dim spreči u dostizanju ps ekstaze:)

Link to comment

Mislim da je bio aparat namesten na center-weighted merenje, pre ovoga sam slikao neke portrete...ako si na to mislio.dobro ste me ispreskakali za PS, ja kad uzmem Silver Efex Pro zaista upadnem u ekstazu. i jeste, tacno me je dim sprecio da okrecem reglere koliko hocu :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

:Hail:pa ovo je nestvarno lepo!! bili neki moji, i vidim poznato mi do bola, al ne moguce da "mi imamo take ljepote" :Dmoracu da odem, prelepo je u svako doba godine! plus orlovi... milina!

Edited by Singer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...