Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

nekako mi fotografije sa flerom deluju brljavo, a uz to i totalno rasturi kontrast, jedno od glavnih fotografskih oružjaali to sam samo ja

Link to comment

skoro bio maraton u beogradu. bilo lepo, lep dan. ulice zatvorene i velika sloboda setanja. ljudi lepo raspolozeni. imao sam osecaj da je to onaj beograd koji mi nedostaje. bilo dobrih scena za foto, ali dzabe kada nemam skill i srecu. evo nekih:04.jpg02.jpg01.jpg03.jpg

Link to comment

^ :D maratonci su ovog puta bili postedjeni mog senzora. proslih godina kada sam izlazio na maraton da fotkam, nikad nisam uhvatio neku scenu koja je senzacionalna, a fotke koje imaju samo trkace i trkacice kako trce maraton, u principu meni nista ne govore. zato sam se ovog puta opredelio vise za okolinu. sta vidim i sta mogu da fotkam, a da nema bas neke direktne veze sa maratonom.hvala. da i meni je mozda malo vise gusta. mogao bi da se skine layer, dva. barem zbog ove desne polovine zida.edit:ovo u vezi maratona. cini mi se da mora da se stoji tamo gde je cilj da bi doslo mozda do tih senzacionalnih fotografija. kada kazem senz. mislim na neku autenticnu ekspresiju. ali na tom cilju je uvek puno ljudi i treba da budes uporan, da stojis tamo i da cekas.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

ne smaras me. ocekivao sam otprilike da vidim neki tvoj predlog. btw jel si ti sada nesto okacio ili nisi? vidim samo ovo u tvom poslednjem post-u: :postedimage:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...