Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

indy, uslikao si sekvencu i uhvatio atmosferu mog sna od pre neku noć! ohmy.gif
mmm, osetila sam onaj prepoznatljiv miris dalmacije- more i borova šuma. wub.giflevo je more, jel da? i ostali na ovom elitističkom topiku su sjajni. stvarno uživam. smile.gifedit: slovce Edited by stormy
Link to comment
samo da kažem da mi se bobovi novi radovi mnogo, mnogo više sviđaju od prethodnih.Jes da nisam merodavan, ali cenim da ti znači 1 subjektivni utisak ;)
merodavan ili skupljas novce za merdevine? :D hvala alphons! cenim sve (pohvalu i konstruktivnu kritiku ako to jos postoji ((mislim na kk) ovo sto ti vidis kao moje novo je zapravo staro, ne mogu da kazem prilicno, ali je pre ovih kocki i tekstura. kada sam uzeo kameru u ruke tj. kada sam postao svestan sta je to fotografija, naleteo sam na par faca koji su radili crno/belo do te mere odlicno da sam i ja pozeleo tako. jedan od tih faca je hcb, ali sam brzo shvatio da ja necu imati takve fotke kao on jer nemam srece i ko zna cega jos, ali sam ostavio sebi prostora da crtam u crnom, belom i sivom sa jakim kontrastom... meni su to dve odvojene stvari. sa teksturama zelim da napravim umjetnicki prikaz onog sto vidim i da to ima ili nema veze sa onim sto je kamera u datom trenutku zabelezila i za to mi najvise odgovara kvadrat kao kalup. sto se tice ove druge tehnike, tu je sve jasno kao dan.
Link to comment
Dobro te je ponovo videti ovde, sa tvojim "prosečno eksponiranim fotkama" :D U stvari je baš zanimljivo foto-društvo sa ovog topika. Ima nas malo (i ako se uključi maxivida koja je missing in action), ali svi imamo različite pristupe ... super....Evo 1 specijalno za Saru Goldfarb800dsc0038copy.jpg
Link to comment
mmm, osetila sam onaj prepoznatljiv miris dalmacije- more i borova šuma. wub.giflevo je more, jel da? i ostali na ovom elitističkom topiku su sjajni. stvarno uživam. smile.gifedit: slovce
Mala ispravka, radi se o Istri. Tocno, lijevo je more, nekih 10ak metara! Edited by minja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...