Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Kakav smor od prosecno eksponiranih fotosa.
Ne kapiram sta ovo znaci, ali dobro - to sam samo ja. Prosecno mislis - dobro eksponiranih? Pa istorija fotografije se sastoji od takvih. Svaka dobra fotografija je dobro eksponirana, valjda je zato i dobra.
Bobe vrati se na topik.
podrzavam.@Indy: odlicna serija.Nesto iz Spanije:5086110150_865f8107cc_z.jpg... i bw krop iste. Edited by CowBoy
Link to comment

cuo sam vas iz daleka da me dozivate. :Dkod mene nema nista novo. i dalje je sve kako je, osim sto konstantno ispitujem. jedna uspela iz mnogih mojih setnji ulicom i konstantnim traganjem za senzacijama ///>>> [hcb]4982635211_d8cb699e25_b.jpg+ovo je ono sto vec znate kada sam ja u pitanju: (ja, teksture, obrada, umjetnickidozivljajunesennafotografiju)5094535900_496437e9de_z.jpg5086916844_05f6263d34_z.jpg

Edited by bob mould hair style
Link to comment
ko je na prvoj - Endy Warhol? :D
ocekivao sam ovo. moj post pre nego sto sam ga izmenio je izmedju ostalog glasio: "na koga vam lici ovaj okrenut ledjima?" meni je pljunuti on :Dhvala!
Link to comment
ocekivao sam ovo. moj post pre nego sto sam ga izmenio je izmedju ostalog glasio: "na koga vam lici ovaj okrenut ledjima?" meni je pljunuti on :D
Значи нисам једини којима се привиђао пан Онджеј.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...