Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Koliko se dugo bavis fotografijom? Gotovo sve sto postavis ovde je precizno odmereno (u svakom smislu - tehnicki, kompoziciono, likovno) i primereno obradjeno. To se zaista retko srece.

Link to comment

Hvala svima!@Cowboy: mislim da sam dSLR uzeo krajem 2007 i tada sam poceo fotkati. Ovo sto si poslije napisao meni, vidis, predstavlja problem. Imam osjecaj da su mi fotke sto bi englezi rekli 'emotionally detached'. I ne znam je li to ok.

Link to comment
Imam osjecaj da su mi fotke sto bi englezi rekli 'emotionally detached'. I ne znam je li to ok.
Prvo, ja taj "emotionally detached" vajb nijednom nisam pokupio gledajući tvoje fotke. A provršljo sam ti po flickru samo tako :D :blush:A drugo, nešto ne mislim da u fotografiji postoji "ok" i "ne ok". Ako ti je fotka tehnički dobra ( a tvoje su, ko što CowBoy reče, savršene) šta te briga. Ma i da nije, to je samo jedan način izražavanja, slikaj kako tebi najviše prija. Kad poželiš promenu, napravi je. Nemoj zbog nekog opšteg poimanja toga kako tvoje fotke treba da izgledaju.to bi bila moja 2 neuka centa :D
Link to comment
Imam osjecaj da su mi fotke sto bi englezi rekli 'emotionally detached'. I ne znam je li to ok.
Ovo sto radis je sasvim kompletno. Sto se mene tice, ima emocije (koja valjda (treba da) dolazi iz oka posmatraca). I sto se emocije tice, to zavisi od pristupa i motiva. Lupino je shamarao svoje modele da bi iz njih izvukao spontane reakcije - dakle, ima raznih nacina i metoda. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...