Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Uvredljivog? Ha- ha, ha, ha (diabolical laughter)! Ne druže, samo se ne sećam da sam video veću snašu/egoistu od Tebe. Jadno, pa smešno, eto to je. WOW, sujetan si kao sila- jel' i to neki haiku? Tebi ovo Tvoje lepo? Shvataš li Ti uopšte gde si u odnosu na jednog Indy-ja, npr.? Jel' boli, kad čovek opušteno izbacuje onakve stvari, i to sa filma čiji doživljaj tako bezuspešno pokušavaš da kopiraš, u stvari karikiraš do apsurda?Nema veze, teksture i naknadno ubačeni tekstovi su vrhunac fotografije- jel' da? Da. Kada Ti "obradiš" knjigu na polici, ram na stolu i oblak na nebu, to je za stalnu postavku u Gugenhajmu. Jel' tako? Tako je. Uživaj u svojim remek-delima, ja znam da više neću biti Te sreće.
Bobovi radovi su čista poezija.
Link to comment
Bobovi radovi su čista poezija.
Evo, kad on sam neće da se hvali (jer je mnogo skroman). Ovo su bobovi (=nkl.) radovi u flickr "Explore" sekciji (ukupno ih je bilo 7, trenutno ih je 5, taj broj se stalno menja - onaj prazni, beli, kvadrat je nesto obrisano). nkl.jpgYnači™, flickr Explore je (koliko-toliko) objektivan pokazatelj interesantnosti™ foto radova, pošto se (dinamički) obračunava pomoću određene tajne formule. "There are lots of elements that make something 'interesting' (or not) on Flickr. Where the clickthroughs are coming from; who comments on it and when; who marks it as a favorite; its tags and many more things which are constantly changing. Interestingness changes over time, as more and more fantastic content and stories are added to Flickr." Uglavnom, nije lako dospeti na Explore, čak i kada ti se sopstvena (ili nečija tuđa) fotka čini fenomenalnom, daleko je od Explore selekcije. A pošto su bobovi radovi veoma nenametljivi, nežni takorekuć, time je njegov uspeh i veći.(Flickrometrije radi, ja sam imao 17 fotki na explore, sad nemam ni jednu jer su one u međuvremenu bile obrisane, pa samim tim ne dobijaju nove "click"-ove... overačiverka maxivida je imala neznatnih 143 fotki na Explore, od kojih je otprilike polovina trajno tamo.)
Link to comment

heh.. nisam skroman, tj jesam, ali volim i da se hvalim. uglavnom su to moji najbliži. valjda je to hvalisanje opravdano ili neka zdrava sujeta. ovo pričam u vezi fotografije. šta god da se desi (uglavnom je to prodaja) prvo saznaju ovi moji u gajbi, onda uzimam telefon u šake i zovi sve one sa kojima pijem kafu, vino i rakiju. :) tada je dozvoljeno i da budeš dosadan, naporan...i ovde sam se hvalio. hvala indyovo je nešto za tebe da se setiš:juče bio na galovici i idila čoveče, idila!!! par ljudi na svakih sat vremena. sve sam peške obišao. put je prohodan (na nasipu) mirno. prvi put sam išao zimi i moraću da praktikujem uvek. i neka magla lepa bila + to sunce... nisam poneo ništa od alkohola, ali mi je prijalo pivo koje sam popio uz put. ne praktikujem da pijem vops kada je hladno, ali je baš leglo fenomenalno! 4315054171_0082c86a68.jpgayalwa hvala :) kao haiku ili poezija naša narodna? :D šalim se.edit:slovo

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Uh, Indy, i kućice i pasji život su lutke prave. I obrada fotke sa ppica, koja je interesantna i sirova, ali je uz tvoju obradu postala filmska. A donja harfa mi se posebno dojmila.

4308268169_13b098ff36.jpg

Naraode škljocački, veliki Hail.gif za sve vas.Srcu mi je prirastao vaš topik.

Link to comment
ja sam se raspilavio. :)
Ја се још пилавим, ал' кад навратим поново овамо онда ћу да се распилавим. Ово је боље од свих оних плавуша на онојрж теми. Не намеравам да се отпилављујем уопште.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...