Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@olorin šta misliš o ovakvom kropu? ispravio sam je. otkinuo onaj levi deo gde su kola. ukvadratio i dodao maLko kontrasta.er.jpg
Svidja mi se, cak i imam u takvom kropu, mislim bez automobila, negde. Nisam je ispravljao posto je sama ulica na dole (resavska).
Link to comment

brate džejmse, koju ti mašinu u rukama imaš! fotka gde su mališani šarenići - veselo.::ekperiment:4175353208_b7febf6f56.jpg::4173546381_e35655aa03.jpg::4159947671_1468249562.jpgizgubljeno vreme, uspavana mladostsuviše ljudi, zaboravljena licahladan kao kamen u vrtlogu vira.treperi svetlo, igra senki,korak bliže gubitku svesti,tragovi nemira u vrtlogu vira.sve što vrtlog vira krijekao da se nikada dogodilo nije... 4158069589_cf039f2008.jpg

Link to comment
brate džejmse, koju ti mašinu u rukama imaš! fotka gde su mališani šarenići - veselo.
i dalje istu - eos keca-mk2N :)
ekperiment:
da li si razmisljao da ovakve stvari prodas za neke cestitke? ili da ih ti pravis?
Link to comment
i dalje istu - eos keca-mk2N :)
kroz sjećanje mi je sve kao da si imao 40d.
da li si razmisljao da ovakve stvari prodas za neke cestitke? ili da ih ti pravis?
nisam u tom pravcu razmišljao. ovo kada sam napravio u glavi mi je bila naslovna strana nekog cd-a ekperimentnalne muzike. razglednica je dobra ideja džejmse. pohvale za časopis tj. tvoje fotke koje su se našle u istom.
Link to comment
kako je doslo do toga?mislim, oni videli pa te kontaktirali ili bilo ponudjeno na prodaju pa oni kupili?
Na zalost ni jedno ni drugo - drugar radi za casopis - on je ovaj sto vozi. Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...