Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Treba ti onda fisheye :D Sigma 10-20.. Taman da popuniš taj segment ako nemaš.. :D Kad 24mm ne može da pomogne, onda je stvarno smor.. :/Mnogo mi se sviđaju boje na tvojim fotkama uopšte, jel radiš dosta na obradi ili ne ?? Ove dve zadnje su baš sa finim bojama.. :)

Link to comment

@esdy_11192 nisam razmišljao o spajanju, ali nije loša ideja. mislio sam da ću danas ponovo da ekperimentišem, ali nisam i to nije 1 put da mi se desi. juče sam ovo radio i kao.. "joj, sjutra ću da opalim seriju od thousand komada" i radio sam nešto drugo, a baš mi se dopalo to, ekperimentisanje. @jms_uk thanks man_uk. :D@minja hvala-jesam. ::4100678656_32c9363dce.jpg

Link to comment
@: Esdy: Canon 5D EF24-105 f4, imam i verziju di su minareti usli u kadar ali onda fali tla. jbga
Meni je skroz cool onako kako jeste, nisam stigao da pohvalim. Ne mora bas uvek sve da stane u fotku, niti je to uvek prednost. H-C Bresson nije koristio fisheye, a ni mnogo drugih vel. majstora... ;-)Bravo, bravo, photogazing bob! Znao sam da ce tako biti... Ja da pravim muziku, voleo bih takve omote.==== sun in eyes ====4100665541_c48fc5528c.jpg
Link to comment
@: Esdy: Canon 5D EF24-105 f4, imam i verziju di su minareti usli u kadar ali onda fali tla. jbga
Шгјз... мени се више свиђа баш то да се настављају негде горе, ван коначног.Него... ево кад се вода мало повукла:DSCF8831w.JPGНије баш најбоље, много жуто - бајаги аутоматска равнотежа, па сам после поновио са измереном бојом, ал' онда није изоштрио сваку. А да сам чекао дуже, накупило би се капи на сочиву, упркос томе што не скидам сенило.
Link to comment
Da, zaista, rasejane, ako možeš malo da smanjiš rezoluciju, kod mene se tvoja fotka otvarala jedno 12 minuta :D
Ево смањио. Немој само неко да ми кука на мањак детаља :) .
ninanaprozoru5793.jpg
Нек је и позирача, нек је и намештена, ал' је добра позирача и добро намештена. Светло, нарочито како пада на рам... подсећа на стотине тренутака кад сам у/предвече тумарао градом и налетао на насумичне прозорске призоре. Edited by расејан
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...