Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Jos malo starih blokovskih... beton, beton, beton:)4031155015_da06cc51bb.jpg...i tako je punk umro.4031901934_598a40cb6f.jpg
ova prva fotka me podsetila na detinjstvo. moj burazer, ja i drugari iz blokova, voleli smo da se šećkamo po gradilištu i sakupljamo žice za praćke i metkiće i on nesretnik (burazer) se nabode na ekser, zgazi na njega. super je bilo i to što su ga radnici nosili kao pobednika (2 radnika) do gajbe. eh, to vreme... :wub: a, ova punk fotka... šminka, frizura... oh kako je nekad bilo lepo u beogradu. tada se nije čulo 'n' od narodnjaka. ko je slušao narodnjake je bio najveći ljadžislavić i bio je na ignore od strane društva, a sada.... prođem beogradom.. fudbalera nikad više. baš me pogađaju ove tvoje fotke i ovde i tamo™
Link to comment
4011918054_dfbe5cca97_o.jpg
raznjezim se svaki put kad ih vidim, mozda zato sto jos uvijek masem onima koji odlaze. sve slike vozova bi morale imati tamnozelene rubove, jer podsjecaju na zivot...ako ne vjerujete, podjite nocu i gledajte kako prolaze
Link to comment
Što mi se sviđa ova kućica... Alma Rd, St. Kilda East (Melbourne). Na flickru je verzija u bojama, pošto ljudi vole boje (izgleda).housen.jpg
čarobno....kao kadar iz ,,rear window,,
Link to comment

raznjezim se svaki put kad ih vidim, mozda zato sto jos uvijek masem onima koji odlaze. sve slike vozova bi morale imati tamnozelene rubove, jer podsjecaju na zivot...ako ne vjerujete, podjite nocu i gledajte kako prolaze::hvala ayaiwa!::4048814214_89769933f8_o.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...