Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Evo nečeg od mene, praktično neobrađenog.Pošto se prilično dugo nisam ozbiljnije bavio bilo kakvim fotografisenjem, izgubio sam malo osećaj, tako da ću da okačim i crop i original, pa ako neko ima bilo kakvu sugestiju, neka kaže šta bi uradio na mom mestu.Ova fotografija mi je draga, nisam siguran koliko sam istom uspeo da prenesem toplinu same scene, ali je na licu mesta bio totalni :wub: crop:IMG_9045cr.jpgbez cropa:IMG_9045.jpg

Link to comment

Minja, Kornati su ti čarobni. Indy, čestitam na novom aparatu. :) Kakvi su utisci? To što si napisao o ograničenjima analogne fotografije koja podstiču kreativnost me je podsetilo na strogu formu u poeziji. Svako može da piše slobodan stih. Al ajd napiši sonet i da bude dobar. Za to je potrebna mnogo veća veština, iako je i slobodan stih divna stvar.

Link to comment
Е, ако ниси сам развијао, онда ниси мајстор. Бар је тако било код нас у клубу.А за повећања смо се довијали. Ја свог Кинеза (повећало марке "Галеб", не сећам се баш идеограма :P ) метнем на шпорет, где је и иначе стајао док радим, али наопако, тако да штрчи испред, а фото папир дође на отворена врата од рерне. Наравно, да се то све не изврне, на плочу дође канта воде. Било је и да је папир био скроз на поду, а једном је чак качен и на зид, а повећало се уводорави... ал' то је већ перверзија, не можеш то изоштрити ваљано, слабо светло.
:lol: How cute. Kameno doba fotografije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...