Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Nisam dugo nešto postavljao ovde (niti se logovao na forum). Evo zadnje što sam okačio na flickru. Aparat je Minolta AF-C, a film Fuji Neopan 400..3873272592_81bb9e4b01_o.jpgUhvaćeno u Bg-u.. :)

Link to comment
Uhvaćeno u Bg-u.. :)
Dobrodošao nazad.Sugestija u spoileru (posebno ako imaš dovoljno veliku rezoluciju za crop).

esdy2acopy.jpgZnači, veeeeliki crop daščane teksture, koja je zanimljiva, ali i repetitivna, pa je i dalje ima dovoljno. Znatan burning predlažem za tlo u donjem delu slike, da se dobije detalj, a pokušao sam malo i da dodge-ujem (posvetlim) macinu facu, posebno oči - što se i ne vidi bog zna kako obzirom da je rezultirajuča slika vrlo mala. Inače mi se mnogo sviđa motiv. :-)

Link to comment

I jedno i drugo :lol: Najbolje od svega je sto se odmah iza mene nalazio Groznjan, prelijepo selo-gradic uredjen i ulickan 150%. A onda ovo, diskretno postavljeno uz stoljetnu ladonju (doduse, ostavljeno je pored kanti za smece da komunalci pokupe). Btw. ove godine ima brdo turista iz Srbije. Btw no.2: kao sto ti je vec receno, ona s klupom i kisnom ulicom rulez. menio naj detalj silueta zvonika...

Link to comment

Ranoprolećna kolor selekcija... Ovo i druge nove stvari se mogu naći na flickr sajtu, a starije (including i prastare) stvari su na wordpress blogu.friendly alien44147675.jpgaussie home27983407.jpgall i need's my railroad boots79499244.jpgbashō: "The leafless cherry, Old as a toothless woman, Blooms in flowers, Mindful of its youth."40139503.jpgchildless19873478.jpglights on33854488.jpggeometry65456063.jpggroovy melbourne53185009.jpgspaces99967995.jpgsatellite60096315.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...