Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Još slika s venčanja na mom Flickru (link u sigu).
Imala si dobro svjetlo. Svidjaju mi se fotke sve osim one sa prstenjem. Tu bi izmedjuostalog bilo bolje da je ruka u mlade postavljena tako da se ne vide nokti u mladozenje jer muski nokti su uglavnom ruzniji od zenskih :)
Link to comment
Imala si dobro svjetlo. Svidjaju mi se fotke sve osim one sa prstenjem. Tu bi izmedjuostalog bilo bolje da je ruka u mlade postavljena tako da se ne vide nokti u mladozenje jer muski nokti su uglavnom ruzniji od zenskih :)
Uglavnom ali ovoga puta je maldozenja uradio manikir a, s' obzirom da mu je predstojala prva bracna noc, verovatno i pedikir tako da fotka uopste nije neuredna.Maxi, fino vencanje, pogotovu sto ti je prvi put (da fotografises).
Link to comment

Hvala svima. Fotka s prstenovima postoji i u kolor varijanti, iz drugačijeg ugla, ali ova je nekako lepša. JMS, fotka na klupi je i moja omiljena. Mlada na njoj izgleda veoma lepo i prirodno, kompozicija je spot-on, jedino što je mladoženjina koža toliko bleda da mu se lice potpuno utopilo u njenu haljinu, pa sam tu morala malo da farbam. Nisam je okačila na Flickr jer me je mlada zamolila da ne kačim slike na kojima joj se vidi novopečeni muž, u skladu s njegovom željom.

Link to comment
...štagar ćinela.
Mlogo™, kazu 64 pieces drum kit. Mrzi me da postiram na muzici pa cu turiti ovde mali glazbeni isjecak sa sinocnjeg koncerta: Edited by Zmitjkoe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...