Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

hajde reci ćime si ovo fotkao. siguran sam da je analogija u pitanju. zamerio bih samo kompresiju jpeg-a sa strane se vidi i smeta da se lepo oseti zrnce :D odličan ti je ovaj triptih.edit:bokeh, ah :wub:

Edited by bob mould hair style
Link to comment

To je veoma staro. Praktica + Pentacon (1.8/50), Fotokemika KB21, skenirano direktno sa filma bzvz skenerom. U pravu si za kompresiju, "ispeglala" je zrno nacisto. (Evo nekompresovano parce...).

Link to comment
Što više volim fotografiju, sve više mrzim piksele.
Mislim da je to privremena faza u razvoju digitalne fotografije, strpi se. :-) I digitalna muzika je u pocetku bila crap... danas nema previse onih koji misle da mogu da cuju "coskaste signale". Ista stvar ce se desiti i sa fotografijom, i to ne verujem da je daleko.
Link to comment

Sigurna sam da bi svaka digitalna fotografija koju sam ikad snimila bolje izgledala na filmu, u tom smislu. Pogotovu kad je reč o portretima. Digitalna fotografija izgleda hladno i suviše precizno, više je dokument nego umetnost. Naravno, osim ako joj ne promeniš lični opis u PS-u.

Link to comment

U, sjajna fotka. Samo mi fali Danny Aiello kao vlasnik restorančića na ćošku. Dobro, i left hand drive bi se tu uklopio :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...