Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

jeste, jeste, ne lići na foto. meni deluje kao neki paint i to baš rađen na platnu. zanimljivo je da sam hteo samo da naglasim taj mulj jer je boja super, ali ja kada uđem u prodavnicu (fotoćop) da kupim određenu namirnicu, izađem sa totalno drugom, onom koju nisam planirao da kupim, ali mi se uvek dopadne rezultat kada izađem :D nikad nisam razočaran. hvala maxivida :)::3734961924_738fc1e0a8.jpg

Link to comment

ako bih "morao" da je tagujem, da li to znači da spada u digital art [ako se tako to zove] nije fotografija nego je? jeste fotografija, ali zbog obrade - ispala je kao grafika?što se mene tiče, ako nije za ovaj topić, vrlo rado ću da je sklonim. tj. ja više nemam moć nad tim postom :D trebala bi mi tehnička podrška.

Link to comment

aha, ok. nekako sam se oslobodio i bukvalno sve radim fotki. .npr. na dz se to nije tolerisalo, prebacili bi mi odma' na digital art. na flickr-u osećam veliku slobodu. ili je dobro ili nije. aludiram da nema tih podela, barem do sada nisam primetio kada je moj slućaj u pitanju. :)edit:zato sam napisao ono.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...