Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

i tako.. konjak čaša je prazna. pije se neka brlja. nema se para.. :D3684155109_3742e8a52d.jpg
3684769099_f5ba5ee264.jpg
ova prva ti je kao ulje na platnu, ne bi valjalo ako si pojacavao igru svetlosti na staklu....druga je bas po mom ukusu, steta sto joj je ruka zamagljena zenske ruke mnogo govore...
Link to comment
i tako.. konjak čaša je prazna. pije se neka brlja. nema se para.. :D3684155109_3742e8a52d.jpg
3684769099_f5ba5ee264.jpg
ova prva ti je kao ulje na platnu, ne bi valjalo ako si pojacavao igru svetlosti na staklu....druga je bas po mom ukusu, steta sto joj je ruka zamagljena zenske ruke mnogo govore...to je jos m.ray znao. Edited by PussyGalore
Link to comment

PussyGalorenisam pojačavao. uglavnom ove koje su mrtva priroda, to lepo stavim pored prozora (mnogo lepo svetlo daje taj fazon 'prozor') i to mi je sve što se tiče osvetljenja. nekad ubodem, nekad ne. što se tiče ove druge i ruke, sve je slučajno. ne brinem više šta je u fokusu, a šta nije. bitno mi je da u poslednjem momentu (obradi) budem zadovoljan + ovo nije mirna fotka (strešena) ne namerno, ali volim kada se to desi :D zato je ruka mutna :)hvala na komentaru i kritici. što se tiče ženske ruke, ona stara manekenka linda evangelista ima lepe ruke, baš lepe.

Link to comment
bobe, obrada ti je u vecini fotki odlicna. vintaž look do perfekcije :)
Мени уопште не личи на бербу cool.gif .
Link to comment

magla svuda, pa i u novaću beogradiću. jutarnji časovi.3726982849_323a7dcf84.jpgi 1 u boji:neko rastinje u tegli s vodom. crvena/orange boja je razlog jer dugo stoji u toj vodi i ubuđavilo se, što mi je bila i namera. 3731293141_b143d5856b.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...