Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

kad smo kod arhitekture, evo jedne iz Bukuresta :)
Дивно. Ем композиција, ем боја. Не бих ни ја одолео тим вратима... таква бих и ја хтео :). Истина, без оних црвених углова - они само дају аутентичност. Јел' то етнографски музеј?
Link to comment
tzv. muzej sela - preporuka za posetufina fotka
Био тамо... давне шесет осме. Негативи су ваљда негде код мојих, у архиви.(- now you're dating yourself - well, if nobody else will...) Edited by расејан
Link to comment
Jedna domaca:3675539775_9d93438506.jpg
mislim da bi trebalo da se iskljucivo posvetis karakternim a ne eye candy fotografijama.recimo ona sa kajsija boja zgradama je mogla da bude odlicna ali joj nedostaje identitet, rekla bih, identitet u smislu nista ne vidim sta se dogadja, ne intrigira me, nema mistike, nisu cak ni vesele, razdragano okupane u suncu u smiraju dana...a boje su divne.
Link to comment

U biti se slazem s tobom ali ove dvije su koristene za jedan posao i, po meni, onda dobijaju smisao. Ovako, neuklopljene u graficku cjelinu imaju filing koji si opisala s opaskom da neboderi nisu ni trebli biti veseli. Nego bas ovakvi kakvi jesu, toliko jadni da ih ni zalazak sunca ne moze uljepsati.i edit: tesko bi bilo samo zaradjivati od karakternih fotki, kamo srece da to mogu. Je**i ga, klijenti u vecini slucajeva hoce eye candy. I mosh se je**at. Njihova je zadnja

Edited by minja
Link to comment
time/loneliness3671383466_4947ac8e09_b.jpg
meni se posebno svidja ova levo. a sta je ovo na desnoj fotografiji? izvini, ne prepoznajem. @Minja, slazem se sa Pussy. doduse, ne bas u toj meri da bih nazvala ove tvoje fotke "eye candy", ali sa ostalim da. i meni uvek paznju odvuku boje na tim fotografijama, a mislim da to nije sustina. za portrete si pravi majstor!!
Link to comment
Ovo na Bobovoj fotografiji izgleda kao zidni sat od pozadi.
Ili je to ono za šta se kače vagoni jedan za drugi. Po kontekstu zaključujem.Koristim ovu pogađalicu samo da izrazim divljenje svim učesnicima ovog topića.Mnogo volim da vas čitam gledam.
Link to comment
Ili je to ono za šta se kače vagoni jedan za drugi. Po kontekstu zaključujem.
to je i meni prvo palo na pamet, al me zbunjuju ti ključići, baš kao na satu. čekamo autora da se oglasi! :) Minja me uvek žešće iskulira. :D <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...