Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

My Street
Jako. Obe su dobre. Svetlo je ... uh. Kanda si obradjivao zadnji plan (blur?). Ne izgleda mi kao prirodno plitak dof.
Link to comment

Ево мало и мене... једна од неких двеста разгледничица што сам окачио на Панорамију:13655457.jpgОстало, тамо.

Edited by расејан
Link to comment

I od svih onih fotografija odabrao si bas ovu? Meni se, na primer, ovak neuporedivo vise svidja:9490569.jpgIzvini sto kacim tvoje slike, ovu sam stavio cisto kao ilustraciju. Slika koju si ti gore okacio meni je potpuno neinteresantna.@BobMouldHairStyle: "feed me with your kiss" razbija. Svidja mi se primena grafike.

Edited by CowBoy
Link to comment

da vas castim iz moje kolekcije, frizer me je nikad bolje do sada ofarbao i osisao!!! :)35mm film, stari nikon fe, samo krop uradjen. nazvala sam je 'iscekivanje'maj004a.jpg

Link to comment
da vas castim iz moje kolekcije, frizer me je nikad bolje do sada ofarbao i osisao!!! :)35mm film, stari nikon fe, samo krop uradjen. nazvala sam je 'iscekivanje'maj004a.jpg
ako imas original, ispravi malo vertikale pre kropa inace, :thumbsup:
Link to comment
I od svih onih fotografija odabrao si bas ovu? Meni se, na primer, ovak neuporedivo vise svidja:
Не знам зашто ми је она запела за око, и шта ме навело да баш њу окачим. Ваљда то што је од те црте и асфалт друге боје, делује ми као да сам стајао са једне стране неке невидљиве границе, и у целој тој крајини само стерилни травњаци и бетон - шарени живот тамо негде далеко.Што је накнадна мудрост - тако нешто сам ваљда мислио кад сам је изабрао, или кад сам се после мислио зашто сам је изабрао.Овог сам тражио:PICT4062.JPG
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...