Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

minja | Ovo mi je drugi put da idem na isto mesto samo zbog tih drvoreda u vodi. Nikad nisam zadovoljan, tj. toliko me inspiriše da planiram još da idem sve dok se voda ne povuče. Ovog puta sam bio sa drugarom, išli smo bajsevima do neke određene tačke i nisam imao vremena da se posvetim više. Moram da odem sam.

Link to comment

Kakvu muziku slušam, tak'e i fotografije :D (ne, stvarno) Čini mi se da mi se fotke vode prema muzici. Budući da manje sviram, a više slušam muziku, nemam gde to da ispraznim i onda mi je najbolji ventil fotografija.3475005688_0ac7996b9e_o.jpg3475005694_7582020855_o.jpg3475005700_ac1255cda8_o.jpg3474273521_25b32993a2_o.jpg

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Jedna od mojih boljih fotografija u ovoj godini. Neću da kažem najbolja, ali definitivno sam otkinuo. Inače, makro je u pitanju. 3518157049_530c0361cc_o.jpg

Link to comment

To je neki cvetić ja bih rekao. Nije cvetić onako u bojama. Ima grana i na vrh te grane onako kao zvončići. Tekstura je slična paprati, suvom rastinju. Kada sam primetio-zapazio - oduševio sam se. Izgledalo je mnogo moćno uživo. Lepo svetlo i vidiš senku na vutri :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...