Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

nisam mislio na tu indy, ali hvala što si je analizirao i tebi max :Dova što si postavio indy, mnogo mi se dopada taj pasaž. te stepenice.. jel postoji način da se približiš?evo današnji ulov, malo je šareno, ali dobro..2926802806_d010a5d579_o.jpg2926802812_2a83cf6bfc_o.jpg2926802814_5ae9b72afa_o.jpg2926802818_bbfeb8f023_o.jpg2925953999_cb10f8923b_o.jpg2926805490_7ffa135220_o.jpg

Link to comment
jel postoji način da se približiš?
Mislim da bi jedan skok s mosta u reku odradio posao. :D Moze naravno sa zumom, ali to izbegavam.U vezi one fotke s prethodne stranice - pa komentar ostaje manje vise isti (mislim da lik treba da je blize da bi uvukao paznju posmatraca - npr. kao ona fensi baka).
Link to comment
Lako je tebi, vratio se kući pa pun utisaka i kreativnog naboja. Ja sam sa inspiracijom, a i vremenom prilično kratak, ali kibicujem redovno.
sve gledam, ali ne postizem da postujem.
Link to comment

pada mi nešto na pamet, ne znam koliko ste raspoloženi i koliko ima volje za to, ali eto da predložim. otvori se jedan poseban topik i zalepi se 'jesen' i sve što vas asocira na istu, nalepite (fotografija) za svaki naredni period isto (zima) šta mislite o tome? :)) ja imam inspiraciju.

Link to comment
pada mi nešto na pamet, ne znam koliko ste raspoloženi i koliko ima volje za to, ali eto da predložim. otvori se jedan poseban topik i zalepi se 'jesen' i sve što vas asocira na istu, nalepite (fotografija) za svaki naredni period isto (zima) šta mislite o tome? :)) ja imam inspiraciju.
Lepi ovde - zasto bi usitnjavali na tematske topike? Mada, ako mislis da ce bolje da radi zasebno - otvori novi topik:), nista lakse
Link to comment

She says "wake up, it's no use pretending"I'll keep stealing, breathing her.Birds are leaving over autumn's endingOne of us will die inside these armsEyes wide open, naked as we cameOne will spread our ashes 'round the yardShe says "If I leave before you, darlingDon't you waste me in the ground"I lay smiling like our sleeping childrenOne of us will die inside these armsEyes wide open, naked as we cameOne will spread our ashes round the yard2928311151_3b44020126_o.jpg2929160244_2866873ae3_o.jpg2929160240_a273f24339_o.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...