Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

što je kič? ovo je baš strava!!! obrada je.... imam samo jednu "zamerku" da udariš layer i da ovaj donji deo (voda) bude za nijansu svetliji, ali za nijansu. i sada se vidi onaj mali čamac-brodić (šta li je) ali eto... umesto kiča za perfekciju :DEDIT:hvala njami :)))

Edited by photogazing
Link to comment

Kad nece nitko drugi. Opet je ovaj podforum postao skladiste za nekolicinu. Ajde ljudi saljite malo vise. Maxi, Indy, Umicke (itd) mi trenutacno padaju na pamet. Motovun i moja Istra:2921995557_34599d1f4d_b.jpg

Link to comment

minja odlična! mnogo mi se dopadaju tvoje obrade. prepoznatljiv si po njima. :)maxivida&Indy hvala :)))molim vas, analizirajte mi ovu poslednju što sam malopre postavio. šta valja, ne valja... (portret)evo još jedna:2924500245_f90ca0d4af_o.jpg

Link to comment
Motovun i moja Istra:
Minja, jel' to namerno pravis format da nama sa wide screen-om pasuje za wallpaper? :) Podseca me na vizije Rivendella.
molim vas, analizirajte mi ovu poslednju što sam malopre postavio. šta valja, ne valja... (portret)
Svidja mi se kao ideja, mozda bih voleo subjekta malo blize, i nekako bi mi cucao kvadratni krop (kao satro "srednji format"). U tom slucaju imamo nesto kao "trojku" (2 arhitektonska elementa + Johnny Cash).mm4pk8.jpg
Link to comment

I ja htedoh reći da je čovek suviše sitan u toj kompoziciji da bi se mogla nazvati portretom, ne vidim mu baš izraz lica, te ni emocije ili nedostatak istih, štagod. I ova Minjina panorama je božanstvena. Tražili ste gledajte:2920670815_1ba28fe7dc.jpg

Edited by maxivida
Link to comment
Kad nece nitko drugi. Opet je ovaj podforum postao skladiste za nekolicinu. Ajde ljudi saljite malo vise. Maxi, Indy, Umicke (itd) mi trenutacno padaju na pamet.
Lako je tebi, vratio se kući pa pun utisaka i kreativnog naboja. Ja sam sa inspiracijom, a i vremenom prilično kratak, ali kibicujem redovno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...