Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

^word! ima nešto u toj slici i privlači me svaki put kada je iznova pogledam. npr. meni je ovde lovely atmosfera, nešto kao da je slikao neki poznati stari fotograf koji uvek svojim radovima ostavlja utisak i onda kada ne izgleda na prvi pogled tako. Bubblegum hvala :)

Link to comment

Posto sam ranije pokrenuo flickr grupu PPP, dugujem info da sam, buduci osujecen vremenom, internetom (da ne pominjem i mentalno) asposoban do daljnjeg da se muvam po flickru. Tako da znate zasto nema mojih komentara, to nije sto mi se ne svidjaju vase fotke, ili nesto slicno. Uskoro cu imati barem spori ADSL pa cu mozda malo biti cesci tamo (kao posmatrac, a kao autor sam u totalnom ku... hocu reci, preispitivanju sta u stvari hocu od fotografije).

Link to comment

ako mene pitas ja ti predlazem da snimas male i velike koncerte, po pubovima, dzez dzointima, gde ima puno dima, puno znoja,puno seksa, puno dvosmislenog, nedorecenog ,a ti to sve uhvatis i zaledis.mislim da imas izvanredno oko za situaciju i u stanju si da preneses emociju sto je vrlo vazno, fotografije su ti emotivne a gde ces vecu koncentraciju emocija nego bas na koncertima, u crkvama na misama ili na sahranama, pa i vencanjima, ali tu treba biti zaista strpljiv pa uhvatiti bas taj pravi momenat oslobodjen tako poznatog klisea .koncerti su mapa ljudskih emocija i tuge i srece i usamljenosti i ludila...probaj to, mani se pejzaza i mrtve prirode, tvoje fotografije treba da su pune energije i emocija.

Link to comment

under the [train] bridgekoliko ovde ima materijala za snimanje... samo treba biti "taktičan" strpljiv sa ljudima koji stanuju-žive ispod. a ja sve to nisam. 2904782447_8225536ddc_o.jpg2904785213_b2c89386bc_o.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...