Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

U, a tek sad vidim da za nas amatere ima drugi, segregacijski, topik. Mada tamo kukaju da je i on postao prekvalitetan, pa necu prebacivati...A sto se tice velicine - ionako ce browser to sam da vam resajzuje (izvinjenje onima sa dial upom).

Link to comment
U, a tek sad vidim da za nas amatere ima drugi, segregacijski, topik. Mada tamo kukaju da je i on postao prekvalitetan, pa necu prebacivati...
ma da, i tamo na drugoj lizi počeli da se kače ovi profići, pa nam kvare amaterštinu <_<
Link to comment

indy | maxivida hvala :)indy "fast eddy two bessas" jel znaš možda koje su kamere u pitanju. pomislio sam da je fotka napravljena odavno (baš odavno) ali sam pogledao exif i ono... jel su filmaši? jms_uk odlična ti je tj. mnogo mi se dopada ova druga na predhodnoj str. mnogo volim te zen geometrijske koje prosto fokusiraju sve nevažne stvari u mojoj glavi i postave stvari na pravo mesto, kao neki refresh. to je sličan onaj efekat kad pogledaš neku dobru fotku prirode (zalazak sunca, jutro, doline-planine...) samo u tom slučaju nesvesno kažeš: 'ahhhh' :D

Link to comment

ej! ja sam pre neki dan bio na karnevalu brodova savsko pristanište - beograd i pomislio da će da mi bude super, ali nije. više sam sve odradio na silu, kao da sam radio za nekoga. ništa nisam osetio dok sam slikao. ali, eto, podeliću tri fotke sa vama. 01-23.jpg02-15.jpg03-15.jpgjedina stvar koja mi se mnogo dopala, a nisam je iskoristio jeste onaj momenat kada helihopter uzleće i pravi pritisak sa strujom vazduha. tada sam pogledao ljude kako se ponašaju i počeo da slikam, ali ni jedna nije uspela dobro. tj. uspele su neke, ali nisam zadovoljan kako to izgleda. imao sam u mislima: ovo će da bude filmstično :)

Link to comment
indy "fast eddy two bessas" jel znaš možda koje su kamere u pitanju. pomislio sam da je fotka napravljena odavno (baš odavno) ali sam pogledao exif i ono... jel su filmaši?
Koliko sam uspeo da vidim, a bez da izgleda kao da sam potencijalni lopov, radi se o dvema Bessama novije proizvodnje (nesto ovako). Inace, tip je hodao kao Dok Holidej, pa me je podsetio na revolverasa... fotografskog.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...