Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

ove vaše fotografije bez daha ostavljaju. sve vreme im se divim u tišini, a sad se javljam jer sam poželela da neke od njih odnesem da se izrade i okačim na zid, a osećam obavezu da prvo pitam autore da li je to ok - da se ne zalećem. nisam još sigurna koje tačno, najradije bih sve, no to nije izvodljivo.

Link to comment

indy, ovu drugu si bas pogodio.. bulzaj :) super je obrada...popins, ja nemam nikakav kopirajt, mada mozda te kasnije kad postanem bogat i slavan napadnu moji advokati ako ti vide te nelegalno kopirane fotke hehe. salim se naravno :D

Link to comment

i meni se sviđa cow-boyeva pješčana. budi djetinju želju za igrom na plaži, u kojoj se isprljaš do vrata, a onda bućneš u more.

Predlazem kvadratni format (deo za crop out je ocigledan)
misliš na ovo neoštro naprid?
Link to comment
Predlazem kvadratni format (deo za crop out je ocigledan)
Ma probao sam, ne valja - ovako je (barem meni) najinteresantnija. Ovaj ocigledni deo za krop:) dobro komunicira sa guzvom gore.
i meni se sviđa cow-boyeva pješčana. budi djetinju želju za igrom na plaži, u kojoj se isprljaš do vrata, a onda bućneš u more.
Evo jos jedne iz serije, manje uspele:2790706040_cf64db7eac_o.jpg
Link to comment

uhuhu, photogazing, ova prrrrva!! :wub:Kauboje, divna je slika devojčice. U stvari, obe, ali ove mokre lokne su me oborile s nogu.

Edited by maxivida
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...