Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

indy druga serija: prva, druga (na ovoj fotki mi se mnogo dopada atmosfera, ali ne ceo kadar. možda da je malo niže), treća, peta super slidže. evo malo varenja, nemam sa čime da vas rashladim :D vruće mi je ludilo. gledam onaj tenis danas tamo u kini i ono.. tešim se koliko je veća vlaga tamo nego kod nas, a manja temperatura. 00-1.jpg

Link to comment

Podsjeti me Indy sa onom fotkom ringispila da imam slicne. Inace treca iz serije mi je super.Maxvida, interesantan momenat mada mi licno ne prija takva kompozicija. Da je horizontalni kadar 'ajde de, ali ovako imam potrebu da rotiram fotku.I da ove fotke ringispila, sa jednog republikansko-juznjackog- asara.Siri daljeIMG_0004.jpgVrteskaIMG_0005.jpg

Link to comment

hvala svima :)BGhost, i ja sam totalni sucker na dark city atmosferuokacicu kasnije jos neke, nisu mi sad pri ruci. inace sam noob u dslr svetu, godinama skljocam digitalcem, pa smo cura i ja pre mesec dana isfinansirali 450d s kit objektivom. valjda cemo sledece godine da vidimo i za neko bolje staklo...

Link to comment

Photogazing, ona prva sa travama je bozanstvena! Za onu sa rolerima, ne znam kakva ti je filozofija fotosopiranja, ali taj vertikalni stub z desna bi se dao ukloniti ... shinobi, ova poslednja mi je favorit.Mislim da ove vinogradarske nisam ranije kacio (barem ne u ovoj interpretaciji).am4bci.jpgev96hz.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...