Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Kontrash, dobrodosao :) ne zahvaljuj se nego kachi jos @photogazing:standardno dobre: gornja favorit:)

Kauboje, jes' da je komisijski utvrdjeno da si 1 usminkani nacionalista ( :lol: ), ali posle ovih priloga si u mojim ocima znatno blizi Dzon Vejnu (mernoj jedinici za kauboja, ofkors). Je l' da su moje bivse komsije rodjeni modeli, a? Podsetilo me to na detinjstvo, ja sam jedno krace vreme isao u skolu u Bezaniji.
:lol: ma i ja se vec zabrinuo - poceo sam da trazim Mladicevu sliku u novcaniku, da je nisam u nekom pijanstvu pod naletom iskrenih, neushminkanih emocija stavio tamo :lol: I meni su ovi klinci komshije - problem je kod fotografisanja sto su previse svesni prisustva aparata. Najbolje fotke bih pravio krishom, ali dzaba - mafija sve vidi:)U koju si shkolu isao ovde? Imam dve u komsiliku Edited by CowBoy
Link to comment

Drago mi je da vam se svidjaju fotke. Moram priznati da mi se sad fotografski ego znacajno uzdigao. :). Sad kontam da bi moglo biti ozbiljnih problema ukoliko se slucajno nekom ne bude dopala neka od buducih. :lol: :lol: photogazing, odlicni radoviMaxivida, pregledao sam ti radove na Flickru. Ne znam sta da pohvalim prije, tvoje radove ili tvoj izgled :rolleyes:EnterijerIMG_6559.jpgMulti-kulti igra s vodomMulti-kulti.jpgMarina na mjeseciniMjesecina.jpg

Link to comment
Ova je juče završila među prvih stotinak na Flickrovom Exploretu, pa da podelim rados'...
Ovo stvarno deluje temeljno dobro i zaslužuje to mesto, možda ti crkva i odkupi sličku :-)2725358842_1ce27b07d8.jpgget me out of here2724989101_1073c9c711.jpgblack & white blues
Link to comment

Da se pohvalim, izdana mi je fotka u ruskom magazinu (mjesecnik tipa Traveller) MIR specijaliziranom za 'holidays'. Fotka je svjetionk Porer koji sam i ovdje postao.

Link to comment
Da se pohvalim, izdana mi je fotka u ruskom magazinu (mjesecnik tipa Traveller) MIR specijaliziranom za 'holidays'. Fotka je svjetionk Porer koji sam i ovdje postao.
Svaka čast, ovde sve više ima objavljivačatm!
Link to comment

Kontras mnogo lepe fotke. baš prijaju. oseća se na svakoj neka mirna atmosfera i mnogo mi se dopada pedantnost kadra. minja čestitke :)pozdrav uz sliku: ljubim te nežno u leđa dok spavaš :lol:10ff4.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...