Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Uuuuu, Kauboje :D Opasno.
:lol: ma jedva sam izvukao zivu glavu, deca povikala "besplatno slikanje" (keve mi), i, dok si rekla "hausmajstor" - skupilo se njih desetak:)))2722606470_cf36307da0_o.jpg
Link to comment

Fotogejzinge, to je 1 visokokvalitetni fotozurnalizam!Kauboje, jes' da je komisijski utvrdjeno da si 1 usminkani nacionalista ( :lol: ), ali posle ovih priloga si u mojim ocima znatno blizi Dzon Vejnu (mernoj jedinici za kauboja, ofkors). Je l' da su moje bivse komsije rodjeni modeli, a? Podsetilo me to na detinjstvo, ja sam jedno krace vreme isao u skolu u Bezaniji.

Link to comment

Ja cu prvi da te pofalim... Na ovom prostoru je samo fotografija bitna, za ratovanje imamo druge teme. Fotografije su ti odlicne (video sam i tamo, ranije).

Link to comment

indy hvala Kontras dobrodošao :)ja imam samo zamerku na veličinu fotke. barem da je 700pixela. ova druga fotka mi se baš dopada. atmosfera.

Link to comment

Hvala na dobrodoslici i na pohvalama. Koliko vidim ekipa je mala ali odabrana.Volio sam svojevremeno da gledam fotke gdje. Maxivide na B forumu no ona nestade bez traga.Tek odnedavno saznadoh za ovaj otpadnicki forum :).Pa eto drago mi je da sam vas pronasao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...