Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@photogazing: ja slabo komentiram fotke (shame on me) ali u tvojem slucaju cu se malo osvrnuti.Ne na neku specificnu fotku vec na opcenito na tvoj stil fotografiranja. Kazem namjerno stil jer je to vrlo tesko postici u fotografiji. A ti ga definitivno imas. Pogledati jednu fotku i instiktivno prepoznati autora, to tvoje fotografije posjeduju. Postoji u njima nesto lagano, prozracno i donekle usamljeno bez obzira na subjekt fotografije. Ista ideja vodilja se prepoznaje bila na fotografiji odbacena najlonska kesa ili portret u krupnom planu.Isto tako, boja ili crno bijela tehnika (koja ti je ocito draza) ne razdjeljuje tvoju fotografiju. Bez obzira sto slikas i na koji nacin, glavna poveznica je istancan ukus i odabir subjekta.Sve najbolje i samo nastavi beskompromisno. Potpuni je uzitak vidjeti svaki tvoj slijedeci post. Pozdrav

Link to comment

nemam reči da opišem osećanje koje je prouzrokovao tvoj komentar minja. hvala za odvojeno vreme.Indy hvala :)

Edited by photogazing
Link to comment

Posto su fotke ranije kacene na forum slabo pristupacne (zatrpane pod gomilom stranica) dosao sam na ideju da napravim grupu na flickru:http://www.flickr.com/groups/parapsihopatologija/Neki su vec dobili pozivnice (to su oni kojima znam nickove na flickru). Na listi flickr kontakata fale zmicko, fotogejzing i kauboj, i drugi, pa neka (kao i bilo ko sa ovog foruma, ili od tamo ko zeli) naprave flickr nalog, ako nemaju, i jave mi o tome (http://www.flickr.com/photos/vinesci/).Ako neko ne zeli da ide na flickr, no worries... mada je zgodno imati jedinstvenu galeriju fotki.

Link to comment
... Na listi flickr kontakata fale zmicko, fotogejzing i kauboj, i drugi, pa neka (kao i bilo ko sa ovog foruma, ili od tamo™ ko zeli) naprave flickr nalog, ako nemaju, i jave mi o tome (http://www.flickr.com/photos/vinesci/).
Nisam se registrovao jos. Uradicu to danas, pa se vidimo i tamo:)edit: ulogovao se kao Photographerus, takav mi je nick i na photobucket-u Edited by CowBoy
Link to comment
Sad pogledah - Micke, otkud ti to da nismo friends? Dodala te odavno. :huh:
Pa od silnih bebaca nisam video ruže :lol:
Kada smo vec kod omota za CD... Pre nekoliko godina sam sam uradio seriju omota za indie label Pencilbrain Sara Jay (Massive Attack)R.O.U.D.O.S. - Wicked CityR.O.U.D.O.S. - DanceRomero - BatucadaCheese Detective Agency - 20th Century John Wayne
:Hail: (ovog smajlia sam stavio I put)
@photogazing: ja slabo komentiram fotke (shame on me) ali u tvojem slucaju cu se malo osvrnuti...
Potpisujem sve ovde napisano.Evo malo i zloupotrebe dece u ličnu promociju :rolleyes:2672254410_e076b5d592.jpg
Link to comment

Ako je Srdja tvoj (ili tu negde blizu) slikaj ga jos... Lutak je, a izgleda voli da pozira (ima takve dece). Malcice je guzva na ovoj slici (decko iz pozadine meni odvlaci paznju vise od levog deteta).EDIT. ova druga je tip top!

Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...