Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

citypatternstg1.jpgMondrian
Daj i ja sam to fotkao u Amsterdamu !! Nisam više imao filma, pa sam sa nekim idiot digialcem.. Obrada je dosta jača od one koje obično radim.. Naglasio sam boje.. Mada bih sad odradio još neki crop i totalno drugačiju boju.. A ni perspektiva mi nije sjajna.. :Dpppflickrimgp0277bc0.jpg
Link to comment
Daj i ja sam to fotkao u Amsterdamu !! Nisam više imao filma, pa sam sa nekim idiot digialcem.. Obrada je dosta jača od one koje obično radim.. Naglasio sam boje.. Mada bih sad odradio još neki crop i totalno drugačiju boju.. A ni perspektiva mi nije sjajna.. :Dpppflickrimgp0277bc0.jpg
sudeći po perspektivi (da nema PSa) mislio bih da zmitja ili ima 2m ili se penjao na krov od auta :lol:
Link to comment
...2391487732_eee92176d5.jpg
aaaaa!!!! sto je lepa i dobra fotka!!!! :Hail: a ovi sto zezaju za Velington, ma sutra bih se preselio u taj "kich" :)Indy, Minja, Zmitjkoe... pu, drznici jedni, sto morate da kacite tako dobre fotke i bedacite me i u komplekse me bacate :P ama... dodjem na net posle vikenda i zaista imam sta da vidim: nekoliko lepih fotki koje mi ulepsale radni dan :)majstori :) :Hail: Edited by Pontijak
Link to comment
Jel' to tvoj radio? Obozavam stare radije, cevase.
kafanski ukras-radio :) to je moda enterijera u Bg zadnjih godina, da se stave stari predmeti kao dekoracija :) istina, kod kuce jos uvek cuvam Simens radio iz ranih 50-ih ali mu otisla neka lampa i sluzi za ukras ali TAJ lak na drvenoj kutiji, nista kao kada Nemac napravi bilo sta od tehnike, recimo Lajku ili Rolej :lol: khm ili Benc ili Bubu :lol: ili Barselonu :lol: aiii, prolupao sam, upadoh u germanofilstvo u postu :lol: a sada nesto sasvim drugacije: gepard - devojka :)img0803pl8.jpgBy pontijak
Link to comment
kafanski ukras-radio :) to je moda enterijera u Bg zadnjih godina, da se stave stari predmeti kao dekoracija :) istina, kod kuce jos uvek cuvam Simens radio iz ranih 50-ih ali mu otisla neka lampa i sluzi za ukras ali TAJ lak na drvenoj kutiji, nista kao kada Nemac napravi bilo sta od tehnike, recimo Lajku ili Rolej :lol: khm ili Benc ili Bubu :lol: ili Barselonu :lol: aiii, prolupao sam, upadoh u germanofilstvo u postu :lol: a sada nesto sasvim drugacije: gepard - devojka :)img0803pl8.jpgBy pontijak
:rolleyes:
Link to comment
Simpatična ti ova gepard mala, izraz lica joj je malo ... hm, napet :)2393950800_1838c715b8.jpgwroom
wow za wroom :) a zene-gepardke su uvek napete kada se spremaju za lov :lol: Radovan kafe, opet.img0789xb2.jpgBy pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...