Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Svi koji koriste d3 kod sbb-a i kojima je ovo čudo sporo menjalo kanale i epg se vuk'o, nek ažuriraju softver, jer u novoj verziji ovo bolje fercera.

Link to comment

Svi koji koriste d3 kod sbb-a i kojima je ovo čudo sporo menjalo kanale i epg se vuk'o, nek ažuriraju softver, jer u novoj verziji ovo bolje fercera.

Meni kaže da nema nove verzije. Da li je moguće da je sam ažurirao? Bolje radi danas nego minulih par meseci.
Link to comment

Meni kaže da nema nove verzije. Da li je moguće da je sam ažurirao? Bolje radi danas nego minulih par meseci.

Mislim da je nemoguće. Pokušavaj sa manuelnim ažuriranjem u narednih par dana, izgleda da nisu pustili za sve u isto vreme. Edited by Zet
Link to comment

Mislim da je nemoguće. Pokušavaj sa manuelnim ažuriranjem u narednih par dana, izgleda da nisu pustili za sve u isto vreme.

Ok, hvala. Bilo je više nepodnošljivo, koliko je sporo radio.
Link to comment

Koji je vrag Srpska naučna TV, upravo je spazih na digitalnom pašnjaku kod poštanskog KDS-a? Nije je bilo do pre neki dan.

 

To je bio neki pokusaj naucne tv cini mi se da je bilo ugaseno posle odredjenog vremena...

Link to comment

Meni kaže da nema nove verzije. Da li je moguće da je sam ažurirao? Bolje radi danas nego minulih par meseci.

Juče se kod mene ažuriralo samo od sebe, u jednom trenutku je umesto sata na displeju počeo da vrti neke brojeve.

Upalim tv - na ekranu stoji  "ažuriranje softvera". trajalo je nekih desetak minuta (od momenta kad sam primetio).

 

Naravoučenije: SBB će sam da vam uradi šta treba, samo kad dođete na red. Dok vam se firmver osvežava, ispecite kokice.

Link to comment

Ne, koliko vidim, čak ih i dalje mrzi da presortiraju kanale logički (one Foxove da potrpaju zajedno, kao i da poredaju Sport Klubove po brojevima, i dalje je SK3 izolovan na 279 dok su ostali od 260 do 270 a unutar njih neki drugi kanali random rasejani)

Link to comment

Ne, koliko vidim, čak ih i dalje mrzi da presortiraju kanale logički (one Foxove da potrpaju zajedno, kao i da poredaju Sport Klubove po brojevima, i dalje je SK3 izolovan na 279 dok su ostali od 260 do 270 a unutar njih neki drugi kanali random rasejani)

Možeš da napraviš svoju listu kanala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...