Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Sport Klub u BiH prenosi samo Total TV. Konkurencijsko vijece je zbog toga kaznilo Sport Klub sa 125.000,00 KM (oko 63.000,00 eura) no SK i dalje ide po svom.

 

Nema li nekih naznaka da ce se to promijeniti?

Link to comment

SK i Total su ekipa. Valjda SK traži previše po korisniku od provajdera (7 km po glavi) da se ovima ne isplati da ih uvode. To mi reče drugar koji je direktor jedne bosanske privatne TV. Slaba vajda da će se šta mijenjati skorije. Don't shoot the messenger.

Link to comment

SK u FBiH ide i preko Telemacha, kablovskog operatera koji je takođe u vlasništvu United Group i pokriva par većih gradova - Sarajevo, Zenicu, možda i Tuzlu i Mostar.

 

Mislim da nijedan veći kablovski operater u RS nema SK kanale i tu ih se može gledati samo preko Totala.

 

Moguće je da se SK emituje preko par manjih lokalnih operatera koji pokrivaju po opštinu - dvije.

 

Problem je što SK od svih operatera zahtijeva da njihov paket ide u osnovnom paketu kanala i da se plaća po par KM (minimalno 3 KM) po svakom pretplatniku, što se operaterima ne isplati. Konkurencijsko vijeće ih je kaznilo zbog toga što takvi uslovi ne važe za operatere u vlasništvu United Group (Total TV i Telemach).

Link to comment
  • 1 month later...

Nestali su mi ovi kanali na D3 SBB:

 

History, RTS HD, Cinestar, N1 HD, Nova HD

 

Ove sam primetio da nedostaju, moguće da još neki ne rade. To traje već danima (ne znam tačno koliko).

Ima li još neko od forumaša sličan problem?

Link to comment

Da li je tacno da SBB uvodi Arenu negde najesen, septembar ili tako nesto?

 

To sam cuo od predstavnika sbb koji je ubacivao reklame u mojoj zgradi! Doduse i on se  ogradio po sistemu "prica se po firmi", ali eto, da pitam ovdasnje insajdere!

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...