Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

@fusion_neki detalj? vreme? finansijski uslovi? obrazloženje MTS?

 

i ovo. MTS komotno može da daje svih 24 meseci po 1 dinar. da li je to onda neka vrsta dampinga i podložna sankciji?

Edited by djordje geprat
Link to comment

Kolega sa posla dobio 14 meseci gratis kod :mts-a tako što je im je poslao sken zahteva za raskid kod SBB-a i poslednji račun.

Zanima me samo koja je matematika mts-a? Ako hoće da zatvore SBB neka daju 23 meseca gratis na 24. Ajde mora da se plati jedna pretplata da bi se pokrili troškovi montaže.

 

Iskreno, nisam fan ni SBB-a, ali ovo što radi država preko mts-a je nešto što radili nacisti slobodnoj štampi, kad su došli na vlast.

 

To nije nikakvo preterivanje u poređenju, zaista je tako. Nije im uspelo sa Premier ligom.

Sada pokušavaju sa B92 i Prvom. To im već dosta dobro uspeva, jer su ti sadržaji daleko daleko gledaniji od sporta.

Za mene je potpuno očekivano kuliranje ljudi oko Premier lige, jer je značaj sporta na izbor provajdera totalno precenjen, a o čemu sam i pisao po forumima. 

Ovo sa Prvom im mnogo bolje uspeva, a uspeli su da dignu ozbiljnu frku kroz svoje medije. E sad koliko će taj udarac biti jak i koliko su menaĐeri SBB-a spremili protiv mere videćemo. Znajući ih kako su mudri i samodovoljni mislim da nisu, nego sede i čekaju da vide i oni.

 

Što prosto ne zatvore SBB i ne uhapse Šolaka?

...a ne smeju. Ok, a kako smeju sve ovo?

 

Ako im ne prođe dovoljno dobro ni ovo sa Prvom, idemo na sledeći level. Kidanje kablova noću, pa dalje...

Edited by dvb-t manijak
  • +1 2
Link to comment

Sa Vox92 foruma navodno reči lika iz SBB-a, drugara forumaša koji je objavio citat.

Quote

Ja ću direktno kući. 
Ovo je treći dan kako me ljudi maltretiraju za raskide zbog  ukidanja prve nije mi dobro doslovno.

 

Link to comment
10 hours ago, Milosh76 said:


 

 


Mogli su da pregovaraju, da plate deo paketa, a ne sve kanale koje nude. Bilo je raznih opcija, niko tu nije nevin.
 

 

Ovo jedino ako si se doselio u Srbiju u ponedeljak i nisi u toku kako funkcioniše država i vlast zadnjih deset godina.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Milosh76 said:

Mogli su da pregovaraju, da plate deo paketa, a ne sve kanale koje nude. Bilo je raznih opcija, niko tu nije nevin.

Opcija "deo paketa" je daleko nepovoljnija nego ceo paket, barem prema ugovoru iz 2019. koji je pretpostavljam nuđen nekom manjem kablovskom operateru. Ceo paket je 2,5€ po korisniku, Prva je 1,5€ po korisniku, B92 i Happy su po 1€. Slične cene, prema SBB-ovom saopštenju, su nuđene i njima. (Sve cene su bez PDV)

Edited by bigic
  • Hvala 1
Link to comment
52 minutes ago, vememah said:

Prva dva slajda na MTS-ovoj početnoj stranici.

 

 

 

https://mts.rs/

Ovo uputstvo je totalno nezakonito. U Srbiji je dozvoljena samo afirmativna reklama, a "kontra" reklama u kojoj se eksplicitno pominje konkurent je zabranjena.

ali, koga briga. Sve je dozvoljeno kad se brane nacionalni interesi.

  • +1 8
Link to comment
7 hours ago, Nevernik said:

Ovo jedino ako si se doselio u Srbiju u ponedeljak i nisi u toku kako funkcioniše država i vlast zadnjih deset godina.

 

 

Argumenti na nivou treceg Osnovne...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja sam u septembru prihvatio ponudu Yettel-a (14 meseci za 1 din, dodatni tv box za din i cenu paketa nakon 14 meseci koja je 25% manja od sadašnje SBB-ove) i sad pizdim što ću da upadnem u ovu statistiku prelazaka zbog rahmetli B92 i buđave Prve :unsure:

 

Inače su i iz SBB dosta doprineli mojoj odluci: kad je istekao ugovor prošle godine, nudili su nam za produženje obaveze - otključavanje Pink paketa :kecman:,  onda kad sam došao u poslovnicu da se raspitam za prekid saradnje - lagano su me pustili bez ikakve kontra ponude. Tek su mi u trenutku dok smo čekali montažu Yettel opreme ponudili 6 meseci gratis, a onda konačno i 9 meseci gratis nakon što je potpisan novi ugovor sa Y.

 

Za N1, NovuS i SK ću da se snađem preko aplikacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...