Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 hour ago, Nevernik said:

Sledeća akcija 24 meseca za dinar + subvencije države svakom gradjaninu Srbije koji raskine SBB ugovor.

 

Zlo.

Ne morate da znate sve, ali za vaše "pravo ta znate sve", imali su akciju, za one koji su znali, 12 meseci za 1 dinar, trajalo je 2 nedelje... ALi si morao izričito da dođeš i tražiš tačno tu akciju da bi ti dali...

 

 

Link to comment

evo, sve razmišljam da raskinem ugovore sa sbb i totalom zato što će da mi uskrate fikusa i ekskluziv.

 

jel' može da se desi da taj vlasnik odustane od svoje nebuloze i kaže da se samo šalio/nešto mu kvrcnulo.

Link to comment
9 minutes ago, djordje geprat said:

jel' može da se desi da taj vlasnik odustane od svoje nebuloze i kaže da se samo šalio/nešto mu kvrcnulo.

 

Može, ali sudeći po LED bilbordima po Beogradu, neće... TV lica se smeše, a ispod ono "MTS / Supernova / Arena Cloud".

Edited by msv
Link to comment

SBB bi sad mogao da ponudi svojim korisnicima besplatne digi antene.

 

Jetel mi je nudio preko telefona 14 mjeseci po dinar i "dva otključana risivera" ako napustim SBB "zbog izbacivanja kanala". Rekao sam im da ne gledam ni sport ni Prvu ni B92 i da mi je svejedno što su ih izbacili i da gledam N1 i Novu (ne gledam ni to, no eto). Rekla mi je sa druge strane da sam ja neki "politički tip" i onda smo se ljubazno rastali.

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Sbb možda može u zgradama gde postoji zajednički antenski sistem da stavi combiner signala sa antene i njihovog i da korisnicima da risivere koji su dvb-t2 i dvb-c 😀

Link to comment
ja znam da sutra, po povratku u grad, idem u A1 da prebacim na njh 064 broj. princip i ništa drugo. ništa od telekoma.

Dokle god vam je to finansijski povoljnije to je ok princip.
A telekom i njihove kombine ćemo plaćati svi svakako dokle god je država vlasnik.



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...