Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

8 minutes ago, mraki said:

Jel prokomentarisao precednik nešto na prvoj?

Iznenadio bih se ako nije… :lolol:

 

"Marija, pređite na Supernovu..."

Može da bude agent Telekoma od vrata do vrata ako sad da ostavku :lolol:

Edited by msv
Link to comment

Oho..srece..necu vise ni o ovu fackalicu da se saplicem saltajuci kanale..kao ni o zeta Cukanovica. 

 

Falice samo sundjer Bob sa sinhronizacijom Vace Djordjevic.

Edited by SNARC
Link to comment

Ja sam siguran da će se situacija ispeglati do 28.10. i da će Prva/B92 ostati u SBB.
S druge strane potpuno mi je svejedno, ne pamtim kad sam pogledao neki od tih kanala.

  • +1 2
Link to comment

„Pozivamo vlasnika Prve i B92 Srđana Milovanovića da nam još danas pošalje ugovor za obe televizije kako bismo nastavili nesmetano da ih distribuiramo i omogućimo svim korisnicima gledanje kanala sa nacionalnom frekvencijom“, navodi se u sapštenju kompanije SBB.

"Obaveštavamo vlasnika i rukovodstvo televizija Prva i B92, da smo saglasni sa njihovom poslednjom javnom ponudom u kojoj nas pozivaju da im za distribuciju kanala platimo koliko i televiziji Pink za distribuciju njihovog nacionalnog kanala", navodi se u saopštenju SBB.

  • Haha 2
Link to comment

SBB plaća Pinku 1 € bez PDV-a za Pink paket, to je Mitrović juče napisao na instagramu, a toliko se i spominjalo kad je on lansiran.

 

Ali oni ovde nude Prvoj i B92 da im plaćaju koliko za jedan jedini Pink kanal s nacionalnom pokrivenošću ("koliko i televiziji Pink za distribuciju njihovog nacionalnog kanala"), a to je izgleda 0.

 

zeljkomitrovic:

Quote

Pink ne naplaćuje operatorima kanal Pink, već preko 60 kablovskih kanala i to po dva i po puta nižoj ceni od samo nekoliko negledanih kablovskih kanala Prve!

https://www.instagram.com/p/Cj8Wer_I_Q_/?utm_source=ig_embed&ig_rid=74ee3342-b71e-40fd-bb01-b6ff7453bea0

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...