Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Rene, ima l' puno lipi visti al ne smi kazat? Znam da nema, al ajd da pitam ponovo: ima li ikakvih sansi da gledamo NFL i NHL sledece sezone?

Na žalost nula bodova :(
Link to comment

200$ nije za bacati ali opet na godišnjem nivou prihvatljivo. 4 x 52$ jos se da preziveti ali verovatno mali broj ljudi ce moci da se otvori za game pass

nema teorije da gledam NFL bilo kako sem na Game Day...

 

jeste solidna cifra, ali tekma u 19, tekma u 22, pa pon/pet svaki dan kada dodjes s posla gledas snimak po izboru, bez reklama u full HD...

 

drugim recima, vredi svake pare! (jos kada se kao mi organizujete, pa trojica podelite i zajednicki gledate, ihaj)

Link to comment

daj vpn ili proxy za NZ

 

Instaliraj fly vpn,idi na free trial i svaki dan ti daju šifru preko koje se konektuješ. Drugačije ne znam. Ako ne uspe sa NZ,probaj sa Argentinom.

Link to comment

 

 

Poštovani korisnici, obaveštavamo vas da će zbog radova na mreži, dana 5.8.2014. godine u periodu od 05:00 do 07:00 časova, doći do prekida signala kablovske televizije, internet, D3 i usluge telefonije u Beogradu, na širem području Zemuna, Novog Beograda i Altine
Link to comment

 

Poštovani korisnici, obaveštavamo vas da će zbog radova na mreži, dana 5.8.2014. godine u periodu od 05:00 do 07:00 časova, doći do prekida signala kablovske televizije, internet, D3 i usluge telefonije u Beogradu, na širem području Zemuna, Novog Beograda i Altine[/size]

 

Jos da si napisao koji operator  :misko: 

Link to comment

Nije mi radio mamin dekoder. Pozvali sbb zbog toga što nemamo signal (pre pet dana) došli danas pa da pogleda dekoder. Morali su da ga zamene. Sve ga lepo setova ali kada je otišao odem u drugu sobu i vidim da mi sada prvi dekoder ne rad, tj da kaže da nisam pretplaćen ni na jedan program. Zvao sam kol centar, servisser je već zamakao za ćošak i kažu da će rešiti daljinski, danas ili sutra. Danas neće očigledno...

 

Jbn sbb

Link to comment

Nije mi radio mamin dekoder. Pozvali sbb zbog toga što nemamo signal (pre pet dana) došli danas pa da pogleda dekoder. Morali su da ga zamene. Sve ga lepo setova ali kada je otišao odem u drugu sobu i vidim da mi sada prvi dekoder ne rad, tj da kaže da nisam pretplaćen ni na jedan program. Zvao sam kol centar, servisser je već zamakao za ćošak i kažu da će rešiti daljinski, danas ili sutra. Danas neće očigledno...

 

Jbn sbb

Kad nemaš veze... Ja kukao u neobaveznom razgovoru sa middle managementom da mi signal na pojedinim kanalima loš...

 

Sutra u 9 mi ekipa bila na vratima i pitali šta je toliko hitno, da su zvali iz BG-a da se prvo ja rešim tog dana.

 

Ja, kadar nevera...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...