Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

28 minutes ago, mraki said:

Ako su ovi zaista tražili od operatera 10x više para nego do sad

 

Taj stari ugovor pošto su po njemu cene tipa 30 evrocenti po korisniku mesečno očigledno datira pre 2016. i prvog spominjanja zacepljivanja sume od više od 1 € po korisniku za te kanale ili je pak SBB ispod žita bio povlašćen u odnosu na druge operatere.

 

Već duže vremena Prva, O2/B92 i Hepi  iz godine u godinu zacepljuju sve nerealnije cene operaterima, SBB je sad samo došao na red.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Ne znam, on ima druge dilove vezane za svoj kablovski paket pa verovatno ne uteruje lovu preko osnovnog kanala ili barem ne u toj meri.

Edited by vememah
  • +1 3
Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
 
Da li su Solak i Djilas u dobrim odnosima, sta se prica?

Otkud ja znam...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 hours ago, msv said:

Nadaju se, čim su debele stavili da počinju u decembru

Ne razumem

Ako se nadaju zašto su Grand prodali Žexu.Zar nije logično da Grand prebace na Novoj S 

Povećavaju šansu za naci frekvenciju,dobiju nove korisnike ,pink nastavi da tone...

Ne znam da li grand ostaje na Nova bh i nova m i na ostalim novama ili je sve preuzeo pink  

Link to comment



...
Ne znam da li grand ostaje na Nova bh i nova m i na ostalim novama ili je sve preuzeo pink  


Ostaje na Nova BH.
U CG sa Prve CG prelazi na Novu M.
Pink nema nacionalne kanale u BiH i CG.
Link to comment

"Povodom navoda da će SBB-a izbaciti Prvu i B92 iz svoje ponude zbog netačne informacije da tražimo 38 miliona evra, naglašavamo da je to apsolutna neistina. Takav zahtev nikada nismo uputili, niti u pisanoj, niti usmenoj formi", navodi se u saopštenju Kopernikus grupe.

 

"Ako već govorimo o ponudama i cenama spremni smo da prihvatimo da nam SBB plaća onoliko koliko plaćaju za Pinkove kanale pa čak i jeftinije od toga. Nikada nismo dobili ni jednu ponudu od SBB-a da bi mogli da pregovaramo o cenama.Sve što smo tražili je 2,5 evra po korisniku, što je manje od 300 dinara, koliko nam plaćaju i ostali legalni kablovski operateri", dodaje se u objavi za medije.

 

-----------------

 

Ko ovde laze, bog sveti zna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...