Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

A kako mi ubogi SBBovci da pratimo obraćanja Vrhovnog Komandanta kad mu dune da nas zapišava sa frekvencija B92 i Prve?

Nije to Srdja Kopernikus lepo isplanirao

 

Link to comment

Ahahha, Prva vodi hajku na Žexa i Šolaka, u najboljem Pink stilu.

Bojim se da Kopernikusi tu nisu dorasli Žexu, ima Baka Prase da padne u 2. plan… :fantom:

tUz8Hbf.png

t4Moaei.png
5Q2gosL.jpg

IzPzbmH.jpg

Edited by mraki
Link to comment

I posle se pitaju odakle Pinku lova, a ovi nesposobnjakovići se samounište.

 

Mitrović je uvek znao da pliva i izvuče najbolje za sebe u svakom trenutku, a ovaj misli da će da uništi SBB ako mu ne daju šta traži, a biće obrnuto. Na Prvoj i B92 nema ništa, Grand su rešili, a ovo malo serijskog će kompenzovati sa 2-3 nova kanala.

Link to comment

Correct me if I'm wrong - ali nije li poenta nacionalne frekvencije da svaki kablovski operater mora da te uvrsti u svoju ponudu? Ako to vazi, kako mogu da izbace Prvu i B92? Ako to ne vazi, za koj krc je NovaS i cima oko bilo cega, kad ce ostati vidljiva samo na SBBu, ko danas gleda TV preko antene?

Link to comment
2 hours ago, Strucnjak said:

A kako mi ubogi SBBovci da pratimo obraćanja Vrhovnog Komandanta kad mu dune da nas zapišava sa frekvencija B92 i Prve?

Nije to Srdja Kopernikus lepo isplanirao

 

mislim da si ovim odgovorio na pitanje da li ista ima od ove price...

sanse da 3 stanice  ( posto se Happy stvarno pominje sa Srkijevim kanalima u kombinaciji kao neko ko ce da izduva) na kojim zvalavi bolesnik bar 1 mesecno okadi izostanu iz 40% domacinstava u Srbiji su ravne 0 - da nece placipicka na Novoj S da pocne da gostuje ?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...