Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

citam vas i ne zvucite dobro.

jel SBB propo ili jos propada ili ce tek da propadne?

istice mi ugovor negde, krajem februara. sta mi je ciniti? cekati i odjebavati njihove agente, koji su vec poceli da zovu pre nedelju dana?

Link to comment
citam vas i ne zvucite dobro.
jel SBB propo ili jos propada ili ce tek da propadne?
istice mi ugovor negde, krajem februara. sta mi je ciniti? cekati i odjebavati njihove agente, koji su vec poceli da zovu pre nedelju dana?

Olovku u ruke i vidi šta nude.
Ako odabereš jednog, drugi verovatno ima varijantu da gledaš njegove kanale kroz meki pripejd paket, na drugom provajderu.
Zanemari "ideološke razloge".



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Ako ti odgovara internet i tv pogram, a ne bi da ostanes bez NovaS i N1... onda sbb+ArenaCloud je dobra varijanta. Druga varijanta je MTS+porodicni SBB paket (SK+N1+NovaS...).

 

A sbb odradi za 15 meseci po dinar ili 50% ili sta god da ti nude trazi 50% vise :D

Link to comment
17 hours ago, Milosh76 said:

Koje price? Iz koje ponude leti Prva i zasto?

Quote

Vlasnik dve televizije, Prve i B92, Srđan Milovanović traži da kompanija SBB ubuduće plaća 38 miliona evra godišnje za njihovu distribuciju, kao i tri kablovska kanala, umesto dosadašnje cene od 3,5 miliona evra, saopštila je kompanija SBB koja navodi da taj nerazumni zahtev za čak 11 puta uvećanom cenom nije proizvod nikakvih velikih investicija u poboljšanje kvaliteta programa ovih televizija, jer je činjenica da i TV Prva i TV B92 poslednjih godina beleže smanjenje gledanosti po svim parametrima digitalnog merenja na TV Beat i AGB Neilsen.

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Bas sam to hteo da okacim :D 

 

Kompanija SBB stoga dodaje da ju je neprihvatljiv i ultimativni zahtev vlasnika TV Prva i TV B92 prinudio da obe televizije od 28. oktobra skine iz ponude, kao i njihov kablovski portfolio – Prva Plus, Prva Kick i Prva World, kako se podvlači u saopštenju

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...