Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Za sbb gledam racune preko mojsbb.rs   ni meni nisu slali racun za dinar. Ako si kod njih, kreiraj nalog,  i tamo ces imati pun uvid u sve vezano za tvoj nalog, ukljucujuci i racune.

Link to comment

ali zašto baš košarka kad im je od košarke ostalo koliko toliko, dok ne pređe i EL na Arene, ali od fudbala im nije ostalo ništa. ok, ovima treba pojačanje jer imaju 2 ipo košarkaška komentatora. ne znam zašto Ivana ne uključe malo više u ABA, drže ga na onim opskurim utakmicama Fiba LŠ

 

inače na MTS-u pomerili Arena hd kanale sa 700 i nešto na kanale od 300,  kanali od 700 više ne postoje

Link to comment

Navodno Telekom hoće da kupi SBB i Telemach.
 

Quote

Telekom Srbija’s bid for SBB and Telemach could kill Balkan competition

Rights-holders and agencies are racing against time to sell sports media rights in the Balkans as competition threatens to subside between the market’s two main media groups, Telekom Srbija and United Media.

https://media.sportbusiness.com/2022/09/telekom-srbijas-bid-for-sbb-and-telemach-could-kill-balkan-competition/ (ostatak teksta iza paywalla)

 

Poserem se u regulatora koji bi odobrio da jedna kompanija kupovinom dobije da drži 96% tržišta kablovske i 87% tržišta fiksnog interneta, što bi po zadnjem zvaničnom kvartalnom izveštaju bili Telekomovi udeli u Srbiji nakon takve kupovine.

Edited by vememah
  • Haha 1
Link to comment
Sprema se ozbiljan egzodus sa SK na Arenu, pogotovo ovi sa košarke...



....shiit has hit the fan.
A sa druge strane sad su svih 10sk u HD.
Tj. 11, jer je SKHD i dalje tu.
Samo je pitanje čime popuniti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...