Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pričalo se da je Eon box neupotrebljiv ako nije aktiviran kod SBB-a, tj. ako ne postoji aktivna pretplata.

 

Sa Bench foruma:

 

Quote

bez aktivacije fabričke Eon app setup wizard nije završen (jer su to ubacili kao korak u setup wizard pošto su šupci) i ne da ti da izađeš iz tog "aktiviraj Eon app" ekrana

 

Edited by vememah
Link to comment

Sad sam zvao ovog momka, ne mogu da verujem (i dalje) da je ceo paket BOX 4 free 14 meseci. Dakle ne samo TV i net, već i mobilni bez obzira koji paket odabereš.

Sa tih 6000din x 14 meseci pokrivam iPhone 12 od 64 GB, mada mi ovaj momak reče da će uskoro izbaciti 14 pa će cene možda malo i pasti za starije modele.

 

Najviše me zainteresovao taj wi fi extender za 1 din mesečno. Jbt SBB nemam kad odem u drugu sobu, 7m od modema.

Link to comment

Ja cekam da ako MTS sprovede optiku ovde kod mene u Nisu u naredne 2g pa mi tad istice i SBB da lepo predjem u Yettel ili se vratim u mts. Sto se tice neta mts modemi su dosta bolji i fleksibilniji u odnosu na SBB.

Ako su ti podaci bitni, onda mts nudi 4 u BOX 4 (100 GB mobilnog).

Link to comment
6 minutes ago, DrIlic said:

Ja cekam da ako MTS sprovede optiku ovde kod mene u Nisu u naredne 2g pa mi tad istice i SBB da lepo predjem u Yettel ili se vratim u mts. Sto se tice neta mts modemi su dosta bolji i fleksibilniji u odnosu na SBB.

Ako su ti podaci bitni, onda mts nudi 4 u BOX 4 (100 GB mobilnog).


Prošli paket sam iskukao 3 meseca po dinar samo za mob zato što sam izlazio iz BOXa i digli su mi net na 13GB koje nikako nisam mogao da potrošim. 
U BOX plavi imam 16GB, ali ako sam ih razumeo tih 100GB može da koristi još 5 postpejd korisnika kojima ja dodelim.

Link to comment

Ne znam šta se premišljaš, ta ponuda od 14 meseci po dinar plus što ti i mobilni ulazi u tu priču, ušteda je takva da možeš da iskeširaš nov smart TV i verovatno da ti ostane. Ne znam za šta ti treba SBB uopšte, ionako od sporta više ništa nema što ti pratiš (F1 eventualno i EL), al svakako ti furaš one tvoje kineske naloge i gledaš strimove, za tu razliku u parama koje ti ostanu u džepu nije da ćeš puno tugovati.

Uz to mislim da svakako možeš i telefon na rate sa sve tim popustom za box, znam da su meni nudili pre 2 godine al sam na kraju odustao (na rate svaki iphone kod njih izadje papreno skup, jača cena nego u belosvetskim klepatorima po ušima zvanim iStyle). A to tamne i svetle strane je smešna priča, postoji samo sopstveni džep i interes kao jedina zainteresovana strana. Svakako te neće Kurir TV i Tanjug obrlatiti pod stare dane :lol:

Link to comment
9 minutes ago, ducca said:

Ne znam šta se premišljaš, ta ponuda od 14 meseci po dinar plus što ti i mobilni ulazi u tu priču, ušteda je takva da možeš da iskeširaš nov smart TV i verovatno da ti ostane. Ne znam za šta ti treba SBB uopšte, ionako od sporta više ništa nema što ti pratiš (F1 eventualno i EL), al svakako ti furaš one tvoje kineske naloge i gledaš strimove, za tu razliku u parama koje ti ostanu u džepu nije da ćeš puno tugovati.

Uz to mislim da svakako možeš i telefon na rate sa sve tim popustom za box, znam da su meni nudili pre 2 godine al sam na kraju odustao (na rate svaki iphone kod njih izadje papreno skup, jača cena nego u belosvetskim klepatorima po ušima zvanim iStyle). A to tamne i svetle strane je smešna priča, postoji samo sopstveni džep i interes kao jedina zainteresovana strana. Svakako te neće Kurir TV i Tanjug obrlatiti pod stare dane :lol:

 

Ma prelomio sam jer sam morao sinoć da javim, šatro ponuda od 24h (24h my ass).

Sad ide onaj smorni deo sa odjavom kod SBB i jebavanjem po tavanu sa MTS monterima. Svi mi idu na kurac, lepo @renne reče onomad "gadan deda rasteš"

 

Na SK ostaje Bundes liga i Holandija - Žile moj drugar :D (uz pomenuti F1 i EL).

 

Ne bih se složio sa tobom, nemaš pojma koliko živaca pojeo ona sisica Višković :dry:

U par navrata sam slušao ove sa Arene sa lavorom u rukama. Da ne pominjem saopštenja direktora Arena Sporta u poluvremenima udarnih tekmi. Da ti se život zgadi.

I na SBB imam svoj profil sa plafon 20 kanala, nadam se da to može da se kreira i na MTS.

 

Samo da bob poživi IPTV liste, za bitnije dogadjaje lap top i HDMI kabal i udri.

Link to comment

Kakvi mts montažeri po tavanu jbt :lol: Provuku optičku žicu jedva vidljivu golim okom i to je to, negde će bušnuti mikro rupu kroz stolariju.

Arena komentatori su pakao, u rangu Gojka npr, al jbg lakše mi i to da svarim nego da bečim oči na laptopu jbg…

Link to comment
18 minutes ago, ducca said:

Kakvi mts montažeri po tavanu jbt :lol: Provuku optičku žicu jedva vidljivu golim okom i to je to, negde će bušnuti mikro rupu kroz stolariju.

Arena komentatori su pakao, u rangu Gojka npr, al jbg lakše mi i to da svarim nego da bečim oči na laptopu jbg…

to ako si u stanu

ako si u kući, pa ti montiraju, tu baš ima mnogo posla

nemamo svi stanove po beogradu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...